İş başarısı elde etmek için kuruluşunuzun ihtiyaç duyduğu yetenekleri işe alın ve elinizde tutun

Microsoft Dynamics AX insan kaynakları yönetim özellikleri

Kuruluşunuzdaki çalışanlar, işler ve özel beceriler hakkında entegre, gerçek zamanlı bilgilere erişimle Microsoft Dynamics AX’teki İnsan Kaynakları Yönetimi, iş hedeflerinizi elde etmenizi sağlamak için iş gücünüzü verimli bir şekilde yönetmenize ve hizalamanıza yardımcı olur.

Özel insan kaynakları yönetimi Görev Merkezleri, ilgili görevleri, bilgileri ve araçları düzenleyerek çalışanların kendi işlerini kolay bir şekilde yönetmesini sağlar. İş gücü trendlerini anlamak için örneğin insan kaynakları yöneticileri, Görev Merkezinden stratejik verilere erişebilir, önceden tanımlanmış veri küpleriyle bunları analiz edebilir ve Microsoft SQL Server Reporting Services ile özel raporlar oluşturabilir. Entegre, göreve özel maaş bilgileri ve finans verilerine gerçek zamanlı erişimle insan kaynakları temsilcileri ihtiyaç duydukları iş ve çalışanı hızlı bir şekilde bulabilir.

  • Yetenekleri kendinize çekin ve elinizde tutun. İşe alma sürecini kolaylaştırmak için güçlü araçlarla yetenekleri işe alın ve elinizde tutun ve eğitim ve geliştirme programlarıyla çalışan potansiyelini maksimuma çıkarmaya yardımcı olun.
  • Kuruluş bilgilerini artırın. Kuruluş, iş ve konum hiyerarşilerini koruyun ve iş gereksinimlerine dayanarak değişiklik yapma esnekliğine sahip olun. İşlevler ve raporlama ilişkileri için hat kuruluş şemalarını görüntüleyin ve matris ve proje tabanlı görevleri yönetin.
  • Çalışan bilgilerinizi tek bir yerde depolayın ve buradan erişin. İnsan kaynakları ekibinizin, kuruluşunuzdaki çalışanlar ve ekipleri yönetmek için gerek duyduğu çalışan ve işle ilgili bilgilere erişmesini sağlayın. Geçerli tarihe göre çalışanlar, konumlar ve kuruluş birimlerinin geçmişini kolaylıkla takip edin.
  • Verimliliği artırmak için Görev Merkezlerini özelleştirin. Ortak görevler, raporlama verileri ve temel performans göstergelerine (KPI) pratik bir ana sayfadan hızlı erişim sağlayın.
  • Çalışan Portalıyla pratik, çevrimiçi erişim sağlayın. Çalışanlara eğitim, kişisel veriler ve performans gibi bir dizi bilgiye çevrimiçi erişim sağlayın. Ayrıca işe alımı yönetebilir, başvuruları takip edebilirsiniz.