Microsoft Dynamics AX Enterprise Portal, İş Akışı ve Tümleşik İletişim gibi uygulamaların işbirliği ve verimliliği nasıl geliştirebildiğini görün.Microsoft Dynamics AX, Microsoft Office sisteminin gücünü kurumsal kaynak planlama (ERP) özellikleriyle birleştirir ve işbirliğini bir sonraki seviyeye taşır. Aşağıdakileri gerçekleştirerek kuruluşunuzdaki işbirliğini destekleyin:

Enterprise Portalı uygulayın.
Verimli iş süreçleri sağlamak için esnek iş akışı kullanın.
Anlık mesajlaşma ve ERP’nin gücünü entegre edin.

Microsoft Dynamics AX Enterprise Portal
  • Çalışanlar, müşteriler, satıcılar ve diğer iş ortaklarıyla güçlü bağlantılar oluşturun. Kritik bilgiler ve raporlama ve analitik araçları özelleştirilmiş, Web tabanlı bir portal üzerinden erişmesi ve paylaşması kolay hale getirerek iletişim ve işbirliğini kolaylaştırın.
  • İşletmenizi tüm kullanıcılara çevrimiçi olarak sağlayın. Uzaktaki tesislerde veya seyahat halinde çalışanlar, saat dilimleri veya coğrafi engellerden bağımsız olarak iş bilgilerini güncel tutmak amacıyla saatleri, proje verilerini, satış fiyat tekliflerini ve siparişleri girmek için Web portallarını kullanabilirler.
  • Çalışanlara self servis seçenekleri sağlayın. Çalışanlar harcama raporlarını girebilir, satın alma taleplerini iletebilir, SSS’leri görüntüleyebilir, eksik bilgileri kaydedebilir ve temel insan kaynakları (İK) verilerini güncelleyebilir.
  • Kurumsal verimliliği geliştirin. Enterprise Portal, tanıdık, kullanımı kolay ve etkileşimlidir ve eğitim gereksinimlerini minimuma indirmeyi sağlar. Ayrıca hızlı uygulama, BT bakım ve idare maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur.
Microsoft Dynamics AX İş Akışı
  • İş akışlarını özelleştirin. Kuruluşunuzun iş süreçlerini standartlaştırın ve kolaylaştırın ve her zaman hızlı yanıt verin.
  • Uyumluluk Yönetimini Basitleştirin. Mevcut risk ve uyumluluk senaryolarını çözebilecek iş akışları oluşturun ve çalışanların en iyi uygulamaları uygulamasını sağlayın.
  • Şablonları kullanarak hızlı bir şekilde iş akışları oluşturun. Ortak iş görevleri ve etkinlikleri iş akışlarını geliştirici yardımı olmadan hızlı bir şekilde yapılandırmak için hazır şablonlar kullanın.
Entegre iletişim ve işbirliği araçları
  • Bağlı kalın. Varlık bilgisi, anlık mesajlaşma ve Internet Üzerinden Ses Aktarımı Protokolü (VoIP) gibi tümleşik iletişim olanakları ile çalışanlarınızın verimli bir şekilde iletişim kurmasını sağlayın.