Microsoft Dynamics AX ile başarılı satış ve pazarlama sonuçları elde edin

Microsoft Dynamics AX, kuruluşunuzdaki çalışanların ilgili bilgilere ulaşarak satışları artırmasını ve maliyetleri azaltmasını sağlar. İnternet ve telefonla pazarlamayı kullanarak ekipleriyle daha verimli bir şekilde çalışabilir ve daha etkili satışlar gerçekleştirebilir.

Microsoft Dynamics AX ayrıca çalışanlarınızın diğer iş alanlarından oluşan kapsamlı bir seriyi yönetmenize yardımcı olur ve böylelikle çoklu sistemlere gereksinimi ortadan kaldırır.

  • Müşteri ilişkilerini geliştirin. İlişkileri tanımlama ve görüşmeler, telefon kayıtları ve otomatik olarak oluşturulan etkinlikleri takip etme özelliğiyle müşteri ve olasılık verilerinin gerçek zamanlı görünümünü elde edin. Müşteri ilişkilerini kuvvetlendirmek için bu bilgilerden faydalanın.
  • Satış gücü verimliliğini artırın. Entegre satış bilgilerine erişimle önemli satış fırsatlarını tespit edin ve yakalayın ve satış etkinliklerini her bir segment veya müşterinin karlılığına göre değerlendirin. Daha yüksek anlaşma bağlama oranları için kanalınızı verimli bir şekilde yönetin.
  • Daha verimli kampanyalar planlayın. Her bir kampanyanın başarısını ve karlılığını ölçerek verimliliği artırabilen ve maliyetleri kontrol edebilen tanımlanabilir süreçlerle zengin ERP verilerini kullanarak kampanya planlama, gerçekleştirme ve analizini basitleştirin.
  • Telefonla satış ve pazarlama etkinliklerini birlikte yöneterek satışları optimize edin. Müşteri gereksinimleri hakkında bilgi edinin, bağlantı oluşturma ve değerlendirmeyi geliştirin ve satış ve pazarlama bilgilerini birleştirerek satış performansını geliştirin.