Dijital iletişim, prodüksiyon hizmetleri ve baskı yönetiminde öncü firmalardan olan Dekatlon Buzz ile dünya lideri Altavia’nın ortaklık kararıyla 2016 yılında kurulan Altavia Dekatlon, Pargesoft danışmanlığında Microsoft Dynamics NAV 2017 kullanmaya başladı.

Altavia Grubuna bağlı Altavia Dekatlon Türkiye ofisinde uçtan uca tüm süreçlerde Microsoft Dynamics NAV 2017 kullanılmasına karar verildi. Pargesoft danışmanlığında gerçekleştirilen implementasyon sonucunda finans ve muhasebe süreçleri Microsoft Dynamics NAV (Navision) platformu üzerinden kontrol edilir hale geldi. Navision orta ve büyük ölçekli şirketler başta olmak üzere, kurumların finans, muhasebe, satış, pazarlama, satınalma ve proje yönetimi gibi süreçlerine özel modülleriyle uçtan uca verimlilik sağlıyor.

Altavia Dekatlon'un tercihi Microsoft Dynamics NAV oldu

Müşteri ilişkileri yönetiminin kritik bir rol oynadığı iletişim sektörüne özgü uyarlamalar yapan Pargesoft, CRM ile güçlü bir entegrasyon kurguladı. Altavia Dekatlon ayrıca Pargesoft’un E-Dönüşüm portföyü içinde yer alan E-Defter çözümünü kullanmaya başladı. Pargesoft E-Defter çözümü Gelir İdaresi Başkanlığı’nın tebliğine tam uyumlu yapısıyla, şirketlerin dijital dönüşümlerini güvenli bir mali zemin üzerinde gerçekleştirmelerini sağlıyor.