Base Studio, Pargesoft danışmanlığında Dynamics NAV 2018'e geçti

BASE Studio’da altyapı ve iş hacmi, Pargesoft danışmanlığında geçişi sağlanan Microsoft Dynamics NAV 2018 ile daha verimli bir şekilde yönetiliyor.

Yol Dışı ve Özel Amaçlı Taşıt üreticileri gibi farklı ihtiyaçları olan firmalara şanzuman çıkışından tekerleklere kadar uzanan Komple Güç Aktarma Sistemleri (Drivetrain) ile ilgili çözümler sunan BASE Studio Ar-Ge, Teknoloji ve Sanayi A.Ş., portföyünde bulunan tüm ürünlerin tasarım, test ve üretimlerini kendi bünyesinde ve tamamen yerli imkanlarla gerçekleştiriyor.

Bir Ar-Ge ve teknoloji şirketi olarak faaliyetlerini yönetmek için daha önce Microsoft Dynamics NAV 2017 kullanan BASE Studio, kapsamlı ve özel müşteri beklentilerine daha iyi yanıt sunmak, iş süreçlerini etkili bir şekilde desteklemek için Pargesoft uzmanlığıyla NAV 2018 çözümüne geçti.

Pargesoft, BASE Studio’da yaptığı güncelleme kapsamında NAV altyapısıyla geliştirdiği Muhasebe, Finans, Üretim, Satış, Satın Alma, Depo, Bordro, Lojistik modüllerinin kurulumunu gerçekleştirdi. Böylece BASE Studio’da satıştan muhasebeye kadar uçtan uca tüm süreçleri kapsayan güncel ve yüksek performanslı bir sisteme geçiş sağlandı. NAV 2018 için gerekli kod ve veri güncellemelerinin yanı sıra, Pargesoft’un Core ve Lokalizasyon kurulumları da yapılarak sistem yerel mevzuatlara uygun hale getirildi.

Pargesoft desteğiyle hayata geçirilen Dynamics NAV 2018 güncellemesi ile BASE Studio, temel faaliyetlerini çok daha esnek bir şekilde yönetebilecek. Dinamik iş süreçlerine göre tasarlanan ve değişen gerekliliklere adapte olabilen NAV 2018, güçlü performansı, esnek yapısı ve kolay kullanımıyla BASE Studio’da çalışmaların daha hızlı ve verimli bir şekilde yürütülmesine ve desteklenmesine yardımcı olacak.