Microsoft Dynamics 365 Finans (Finansal Yönetim)

Microsoft Dynamics 365 Finans  (Eski adıyla Dynamics AX) çözümü içinde yer alan araç setlerinden biri olan Finansal Yönetim, şirketlerin mali süreçlerini çok daha hızlı ve verimli yönetmesini sağlıyor.

Finansal Yönetim ile finans ekipleri borç hesapları, alacak hesapları, maliyet muhasebesi, nakit ve banka yönetimi gibi süreçleri çok daha etkin biçimde yürütüyor. Gider yönetiminin Microsoft Dynamics 365 üzerine taşınmasını sağlayan bu araç seti, proje yönetimi için de gerekli uygulamaları kullanıcılara sunuyor.

Microsoft Dynamics 365 Finance ile

– Finansal performansınızı artırın
Defterleri hızla kapatın, güçlü raporlama özellikleri sunun, iş zekası sayesinde kârlılığı artırın ve küresel uyumluluk sağlayın.

– Operasyonlarınızı daha akıllıca yürütün
İmalat faaliyetlerinizi daha çevik ve verimli bir hale getirerek üretim planlaması, zamanlama, operasyonlar ve maliyet yönetimini bağlayıp iyileştirin.

-Tedarik zincirinizi otomatikleştirin ve kolaylaştırın
Tümleşik, ileri düzey depo ve envanter yönetimi ile tedarik zincirinizi modernleştirerek sipariş karşılama, malzeme kaynağı bulma ve lojistik olanaklarını geliştirin.

– Modern ve uyarlanabilir bir platformla yenilikler yapın
Kolayca uyarlanabilen, genişletilebilen ve kullanmakta olduğunuz diğer uygulama ve hizmetlere bağlanabilen akıllı bir uygulamayla yeniliği teşvik edin.