Dynamics 365 F&O İnsan Kaynakları

Dynamics 365 F&O İnsan Kaynakları; Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations (Eski adıyla Dynamics AX) için geliştirilen İnsan Kaynakları modülüdür. Pek çok rutin kayıt tutma görevini basitleştirirken, şirketlerde personele ilişkin pek çok sürecin de otomatik olarak gerçekleşmesini sağlıyor. İnsan kaynakları personelinin gözetim alanlarını yönetmek için anlaşılır ve etkili bir çerçeve sağlamaktadır. Dynamics 365 F&O İnsan Kaynakları modülü, personel işe alma ve saklama, kazançların yönetimi, eğitim, performans değerlendirmeleri ve değişim yönetimi gibi pek çok süreci kolaylaştırıyor.

Dynamics 365 F&O İnsan Kaynakları

Güçlü İK işlevleriyle organizasyon yapısını yönetmek, çalışan bilgilerini işe alımdan, emekliliğe kadar korumak, kazanç planlarını tanımlayıp yönetmek, devamsızlık politikalarını belirlemek ve ardından buna uygun takibi yapmak mümkün oluyor. Profil tabanlı zaman yönetimini gerçekleştiren İK ekipleri, ödeme bilgilerini oluşturduktan sonra bordro sistemine kolaylıkla aktarabiliyor.

Şirketler, Dynamics 365 for Finance and Operations‘ın insan kaynakları modülüyle, çalışan yetkinliklerini yöneterek, performans değerlendirmelerini yapabiliyor. Gündem, oturum ve talimat içeren eğitim kursları hazırlayan ekipler, sonrasında bu kursun yayımlanmasını ve analizini de aynı platform üzerinden gerçekleştirebiliyor.