Dynamics 365 F&O Kurumsal Zeka ve Raporlama

Dynamics 365 F&O Kurumsal Zeka ve Raporlama (Eski adıyla Dynamics AX), uygulama çalışma alanları ile kusursuz bir entegrasyona sahip etkileşimli raporlar sağlıyor. Böylelikle, çalışma alanlarında Microsoft Power BI‘nın desteklediği zengin infografikler ve görseller kullanılabiliyor. Bu infografikler ve görseller, üçüncü taraflarca sağlanan pek çok denetimi içinde barındırıyor. Böylelikle çalışma alanları kullanıcılar için görsel açıdan çok daha zengin ve etkileşimli bir deneyim sunuyor.

Dynamics 365 F&O Kurumsal Zeka ve Raporlama

Dynamics 365 F&O Kurumsal Zeka ve Raporlama ile kullanıcılar sayfadaki görsellere tıklayarak veya dokunarak verilerle etkileşim kurabiliyor. Sebep-sonuç ilişkisini görmek ve çalışma alanından ayrılmadan basit deneme işlemleri gerçekleştirmek için sadece birkaç tık yeterli oluyor.

Dynamics 365 F&O Kurumsal Zeka ve Raporlama ile

  • Verileri çarpıcı görsellere dönüştürün ve herhangi bir cihazdaki meslektaşlarınızla paylaşın.
  • Şirket içi ve buluttaki verileri tek bir görünümde görsel olarak inceleyin ve analiz edin.
  • Özel panolar ve etkileşimli raporlar üzerinde birlikte çalışın ve paylaşın.

Dynamics 365 F&O Kurumsal Zeka ve Raporlama ile Mali raporlama

Standart mali raporlar, Dynamics 365 F&O Kurumsal Zeka ve Raporlama içindeki varsayılan ana hesap kategorilerini kullanabilecek şekilde sağlanır. Rapor tasarımcısını gelir tablosu ve bilanço gibi geleneksel mali tabloları oluşturmak veya değiştirmek için kullanabilirsiniz. Böylece sonuçları kuruluşunuzun diğer üyeleriyle paylaşabilirsiniz. Bilançolar, nakit akışı ve yıllara göre özet mizan mali raporlama örnekleridir.