Dynamics 365 F&O Mobil Uygulamalar

Dynamics 365 F&O Mobil uygulaması, şirketlerin mobil dönüşümü benimseyerek, kurumsal iş süreçlerinin çalışanlar tarafından mobil cihazlarda çok daha etkin ve kolay şekilde yönetmelerini sağlıyor. BT ekipleri tarafından yapılacak kurulum sonrasında, iş kullanıcıları uygulamalarda oturum açtıkları anda iş süreçlerini mobil olarak yürütür hale geliyor.

 

Dynamics 365 F&O Mobil Uygulamalar

Microsoft Dynamics 365 for Unified Operations Mobil uygulamalar ile birlikte kullanıcılar iş süreçlerine ilişkin veriyi görüyor, düzenliyor ve bunlara bağlı kararlar alabiliyor. Ağ bağlantıları kesintili olduğunda ya da mobil cihazlar internetten tamamen koptuğunda bile uygulamalar sorunsuz çalışıyor. Bahsi geçen cihaz yeniden ağ bağlantısı kurduğunda, çevrimdışı oluşturulan veri Dynamics 365 for Finance and Operations ile otomatik olarak eşitleniyor.

BT yöneticileri veya geliştiricileri, şirketler için özel hazırlanmış mobil çalışma alanları hazırlayabiliyor ve bunları yayına verebiliyor. Mevcut kod varlıklarını kullanan uygulama, böylelikle doğrulama metotlarını, iş mantığını ya da güvenlik yapılandırmasını yeniden uygulama zahmetinden kurtarıyor. Geliştirilen çalışma alanları, ayrıca web tarayıcılarla kullanılacak şekilde kolayca tasarlanabiliyor.