Olağanüstü alışveriş deneyimleri oluşturun

Dynamics 365 Ticaret (Commerce) ile markanızı yükseltin. Fiziksel ve dijital kanallarda kişiselleştirilmiş, sorunsuz alışveriş deneyimleri sunun.

Kanallar arasında müşterilerle etkileşim kurun

Online ve offline kanallarda sorunsuz ve tutarlı etkileşim imkanı sunarak müşterilere herhangi bir cihazda istedikleri zamanda, şekilde ve yerde alışveriş yapma seçeneği verin.

Bağlılık oluşturun ve beklentileri aşın

Tümleşik bir ticaret platformunda her müşteriye ilişkin kapsamlı bir görünüm elde edin, müşterilerin ihtiyaçlarına her etkileşim düzeyinde yanıt verin ve markanızı güçlendiren akıllı araçlar aracılığıyla uzun süreli ilişkiler geliştirin.

Dijital ticareti başlatmak ve yürütmek için gereken her şeyi elde edin

Hem geleneksel e-ticaret hem de gelişen kanallarda ihtiyaçlarınıza göre ölçeklendirilen bir uçtan uca ticaret çözümü ile kurumunuzu büyütün.

Kanallar arasında müşterilerle etkileşim kurun

Bir çok yönlü kanal ticaret platformu ile dijital, mağaza içi ve arka ofis operasyonlarını birleştirerek sorunsuz, tümleşik bir alışveriş deneyimi sunun.

Online ve offline kanallarda tutarlı, sorunsuz etkileşim imkanı sunun. Müşterilerin herhangi bir cihazda ne zaman, nasıl ve nerede alışveriş yapmak istediklerine karar vermelerini sağlayın.

Bağlı sipariş ve karşılama araçlarıyla seçenek ve kolaylık sağlayın. Müşterilerin online alışveriş yapıp mağazadan veya evde teslim almasını sağlayın.

Doğru, gerçek zamanlı çok yönlü kanal satış ve maliyet verileriyle mağazaya, kataloğa veya müşteri bağlantısına göre düzenlenen tüm kanallarda

Dynamics 365 Ticaret Kanallar arasında müşterilerle etkileşim kurun

Dynamics 365 Commerce

Bağlılık oluşturun ve beklentileri aşın

Uyarlanmış ürün seçimi aracılığıyla müşteri beklentilerini aşmaya yardımcı olarak perakende kanallarında müşteri deneyimlerini kişiselleştirin.

Stok düzeylerinden veya yerleşimden bağımsız biçimde, mağaza içinde veya online olmak üzere tam ürün kataloğunuza erişim sunarak sonsuz koridorlar aracılığıyla müşteri seçeneklerinizi genişletin.

Dynamics 365 Customer Insights ekleyerek müşterinize ilişkin 360 derecelik bir görünüm elde edin. Fiziksel ve dijital vitrinleri hareketler, gözleme dayalı veriler ve davranışsal verilere ait tek bir görünümle ilişkilendirin.

Yapay zeka destekli öneriler, bilgiler ve bağlılık programlarıyla uzun süreli ilişkiler geliştirmek için personelinizi güçlendirin.

Bağlılık oluşturun ve beklentileri aşın

Dijital ticareti başlatmak ve yürütmek için tüm gerekenleri elde edin

Yerleşik web yazarlığı ve kullanımı kolay geliştirme araçlarıyla çekici, akıllı dijital vitrinler oluşturun.

İçerik odaklı ticaret stratejileri ile kişiselleştirilmiş, çekici web deneyimleri sunarak müşterilerle daha iyi etkileşim kurun.

İçerik, kıymetler, promosyonlar, stok ve fiyatlandırmaya ilişkin tek bir görünüm sağlayarak, bağlı bir pazarlama ve ticaret platformu aracılığıyla yönetimi kanallar arasında daha etkin hale getirin.

Hem online olarak hem de mağaza içinde akıllı, bağlamı gözeten ürün arama ile müşterilerin ürünleri kolayca bulmasına yardımcı olun.

Ürün seçimini iyileştiren ve satın alma kararlarını hızlandıran yapay zeka ile düzenlenen derecelendirmeler ve incelemelerle müşteri dönüşümünü artırın.

Get everything to build and run digital commerce

Perakende işlemlerinizi kolaylaştırın ve en uygun duruma getirin

Doğru zamanda ve fiyat düzeyinde doğru ürünlere ilişkin yapay zeka destekli önerilerle karlılığı en üst düzeye çıkarın.

Ürün bilgileri, kategoriler, çeşitler ve fiyatlandırmayı merkezi olarak izleyerek stok hakkında doğru bir görünüm elde edin.

İleri düzey analitik ve makine öğrenimiyle bilgiye dayanan uygun maliyetli stok tedariği kararları verin.

Geçmiş satış ve satın alma verilerinden elde edilen eyleme geçirilebilir bilgilerle müşteri talebini doğru biçimde tahmin edin.

Tedarikçilerden en iyi fiyatları almak ve doğru stok yenileme zamanını bilmek için kaynak kullanımını ve stok yenilemeyi daha etkin hale getirin.

Perakende işlemlerinizi kolaylaştırın ve en uygun duruma getirin

Dynamics 365 Ticaret ile ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve güvenliği elde edin

Kurum içinde, bulutta ya da uçta esnek kurulum seçenekleriyle kurumsal ihtiyaçlarınızı tüm dünyada karşılayın.

Kurumunuza uyacak şekilde genişleyip büyüyen yapılandırılabilir ve genişletilebilir bir platformla çözümünüzü özelleştirin.

Geleneksel, yeni ve büyüyen kanalları destekleyen API destekli bir ticaret altyapısı ile kanallar arasında tümleşik bir deneyim sunun.

Uyumlu güvenlik yönetimi ve geniş uyumluluk kapsamı ile verilerinizin güvenliğini proaktif biçimde sağlayın.

Get the flexibility and security you need