İş dünyası Pargesoft Platin Sponsorluğunda Microsoft Teknoloji Zirvesi 2018’de buluşuyor. Zirve’de Pargesoft ve birlikte önemli bir dijital dönüşüme imza atan Silkar Madencilik tarafından bir sunum gerçekleştirilecek.

Pargesoft’un Platin Sponsorluğu’nda gerçekleştirilecek olan 5. Microsoft Teknoloji Zirvesi’nde, iş dünyasının önde gelen karar vericileri ve BT uzmanları bir araya gelecek. 21 Şubat 2018 Çarşamba günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek etkinliğe, Türkiye’den ve dünyadan konusunda uzman pek çok profesyonel ve sürpriz misafir sunumlarıyla değer katacak.

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2018

Pargesoft Genel Müdürü Kaan Altunterim ve Silkar Madencilik Genel Müdürü Murat Türkoğlu sunumuyla Fener Salonu’nda saat 14:15’te başlayacak “Türk Madencilik Devinde Dijital Dönüşüm Süreci” oturumu, Fener Salonu’nda gerçekleşecek.

Harvard Business Review’in iş birliği ile düzenlenecek olan Microsoft Teknoloji Zirvesi 2018’de, 2000’i aşkın katılımcının yer alması bekleniyor. Dijital dönüşüm ve siber güvenliğe ek olarak yapay zeka, blockchain ve sanal gerçeklik gibi yeni nesil teknolojiler masaya yatırılırken, katılımcılar Microsoft Teknoloji Deneyim Merkezi aracılığıyla bu teknolojileri deneme fırsatı da elde edecek.

Türkiye’deki büyük ve orta ölçekli firmaları hedefleyen Microsoft Teknoloji Zirvesi 2018, C-level yönetici katılımı, iş karar vericileri ve BT profesyonellerini bir araya getirecek.

Microsoft Teknoloji Zirvesi 2018

21 Şubat 2018, 8:30 – 17:00
Haliç Kongre Merkezi

Türk Madencilik Devinde Dijital Dönüşüm Süreci
Kaan Altunterim, Pargesoft Genel Müdürü
Murat Türkoğlu, Silkar Madencilik Genel Müdürü

Fener Salonu
14.15 – 14.45

Not: Etkinliğe katılım ücretsizdir. Etkinlik kaydınızı etkinlik günü sabahı kayıt masalarından yaptırabilirsiniz.