MARS M.I.C.E. Dynamics 365 projesi

Etkinlik yönetimi ve organizasyon alanında sunduğu hizmetlerle Türkiye’nin lider ajansları arasında yer alan MARS M.I.C.E. yeni nesil Microsoft Dynamics 365 çözümlerine Pargesoft danışmanlığında geçme kararı aldı.

MARS M.I.C.E. dijital çağın müşteri beklentilerini daha etkin biçimde karşılamak ve pazardaki yeni fırsatlar karşısında avantajlı hale geçmek için kurumsal kaynak planlama altyapısını yenilikçi çözümlerle geliştirmek istedi. Bunun için süreçlerde sağlanacak otomasyon ve özellikle satış ekiplerinin potansiyel müşterilere daha verimli ulaşmasını sağlamayı hedefledi.

Öncü etkinlik ve organizasyon ajansı, alternatifler arasında yaptığı değerlendirmede Microsoft Dynamics 365 çözüm ailesinin öne çıktığını gördü. MARS M.I.C.E. Microsoft’un ERP ve CRM çözümleri alanındaki uzmanlığı ve sektörel tecrübesi nedeniyle Pargesoft’tan danışmanlık almaya karar verdi.

Projesi çerçevesinde Pargesoft, MARS M.I.C.E.’ın iş süreçlerinde verimlilik ve otomasyon için Microsoft Dynamics 365 Business Central, satış süreçlerinde rekabet avantajı için ise Dynamics 365 Sales çözümlerinin entegrasyonunu gerçekleştiriyor.

Orta ölçekli şirketlerin iş yönetim süreçlerini kolaylaştıran Microsoft Dynamics 365 Business Central, finans, satış, sevkiyat, proje yönetimi ve servis gibi süreçleri otomasyon desteğiyle uçtan uca yönetmesini sağlıyor. Kullanıcı rolüne göre gerekli ayarlamaların kolayca yapıldığı Business Central ile birlikte MARS M.I.C.E. kurum içi süreçlerinde verimliliğin yanı sıra maliyet tasarrufu elde etmeyi hedefliyor.

Ajansın canlı kullanıma alacağı bir diğer çözüm olan Dynamics 365 Sales ise yeni çağın dijital müşterilerine, kişiye özgü ve bağlama duyarlı etkileşimler sağlıyor. Sosyal medya, e-posta ve diğer dijital kanalları tek platform üzerinde toplayan Dynamics 365 Sales, satış ekipleri ve müşteri arasındaki ilişki yönetimini kayda değer ölçüde kolaylaştırıyor.