Microsoft Dynamics 365 Finance

Dynamics 365 Finance ile genel finansal işlemlerinizi otomatikleştirin ve modernleştirin. Performansı gerçek zamanlı olarak izleyin, gelecekteki sonuçları tahmin edin ve kurum büyümesini desteklemek için veri odaklı kararlar verin. Dynamics 365 Finance başarısı kanıtlanmış Microsoft Dynamics AX’ı (AXAPTA) her açıdan bir adım öteye taşıyor. Dynamics 365 Finance, kurumların değişen pazar taleplerine hızla uyum sağlamasına ve kurumsal büyüme elde etmesine yardımcı oluyor.

Stratejik finansal kararları yapay zeka ile destekleyin

Gerçek zamanlı, tümleşik global mali raporlama, yerleşik analitik ve tahmine dayalı bilgiler kullanarak büyümeyi desteklemek için kurumunuzun durumunu değerlendirin, mali kontrolleri iyileştirin, nakit akışını en iyi duruma getirin ve stratejik kararları daha hızlı alın.

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations

Finansal işlemlerinizi tümleştirip otomatikleştirin

Yerleşik Power BI etkileşimli veri görselleştirme imkanı sunan rol tabanlı çalışma alanları ile daha akıllıca, hızlı eylemler ve kararları mümkün kılarak kurumunuzun durumunu izlemek ve performansı iyileştirmek üzere üst düzey temel kurum ölçümleri ile hareketlerin detayına gitme özelliği sağlayın. Zaman tasarrufu yapmak, hataları azaltmak için görevleri otomatikleştirin ve önceliklerini belirleyin, ayrıca Office 365 gibi bildiğiniz tümleşik araçlar ve uygulamalarla daha fazla işi tamamlayın.

Operasyonel giderleri azaltın

Süreç otomasyonu, bütçe denetimi ve finansal planlama ile analiz ile kurumsal coğrafyalarda maliyetleri azaltın ve harcamaları en iyi duruma getirin.

Global finansal karmaşıklığı ve riski azaltın

Finansal işlemlerinizi kolay ve doğru bir şekilde yönetmenizi sağlayan esnek, rehberli, kural tabanlı bir hesap planı ve boyutlarla değişen yerel ve global finansal gereksinimlere hızlıca adapte olun. Yasal raporları ve vergi raporlarını, e-faturalamayı ve ödemeleri basitleştiren kodsuz yapılandırma servisiyle sık sık değişen yasal gerekliliklerle başa çıkın.

Neden Microsoft?

Akıllı, uyarlanabilir Dynamics 365 kurumsal uygulamalarının genişliği ve derinliği ile yenilikler yapın. Azure’da yerleşik ve Office 365, Power BI ve Microsoft Power Platform ile iyice tümleştirilmiş olan Dynamics 365 belirli bir ölçekte güvenli, genişletilebilir kurum çözümleri sunar. Sorunsuz bir deneyim için verilerinizi Microsoft yığını ve iş ortağı çözümlerinde bağlayın. Kurumunuzu hızlıca değişen global iş ortamında rekabetçi tutan yapay zeka odaklı tahmine dayalı bilgilerle dönüştürün.