Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations

Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations, finans yönetimi ve operasyonları birleştirerek çalışanlara hızlı ve bilgiye dayalı karar alma imkanı sunuyor.  Dynamics 365 Finance and Operations başarısı kanıtlanmış Microsoft Dynamics AX’ı (AXAPTA) her açıdan bir adım öteye taşıyor. Dynamics 365 Finance and Operations, kurumların değişen pazar taleplerine hızla uyum sağlamasına ve kurumsal büyüme elde etmesine yardımcı oluyor.

Dönem kapatma süreçlerinin hızlanması, güçlü rapor özellikleri, karlılığı artıran iş zekası ve küresel uyumluluk sayesinde şirketlerin finansal performansını zirveye çıkıyor. Varlıkların alımdan elden çıkarmaya kadar uzanan süreçte tek merkezden ve otomatik süreçlerle yönetilmesi, raporlamalarda ki hataları en aza iniyor.

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations

Operasyonlarını daha akıllıca yürütmek isteyen kurumlar, imalat faaliyetlerini daha çevik ve verimli bir hale getiriyor. Üretim planlaması, operasyonlar ve maliyet yönetiminin imalata bağlanmasıyla birlikte süreçler arasında eşsiz bir koordinasyon elde ediliyor. İleri düzey depo ve lojistik yönetimi, üretim malzemesi ve ürün akışını iyileştiriyor.

Tümleşik, ileri seviye depo ve envanter yönetimi, Dynamics 365 Finance and Operations araç setinin tedarik zincirini daha modern hale getirmesine olanak tanıyor. Böylelikle sipariş karşılama, malzeme kaynağı bulma ve lojistik süreçleri önemli ölçüde iyileştiriliyor. Platformun modern ve kolayca uyarlanabilir yapısı, şirketlerin sıkça kullandığı pek çok uygulama ve hizmete bağlanarak bütünsel bir verimlilik sunuyor.

Dynamics 365 Finance and Operations kullanıcıları, kod bilgisine ihtiyaç duymaksızın mevzuat raporlarını, e-faturaları, ödeme biçimlerini ve vergi kurallarına yönelik yasal yükümlülükleri kolayca yapılandırabiliyor.