Pargesoft, Bilişim 500 Sıralamasındaki Yükselişini Sürdürüyor

Pargesoft, Türkiye’nin lider bilişim şirketlerinin değerlendirildiği Bilişim 500-İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nın farklı sıralamalarında yükselişini sürdürürken, iki kategoride Microsoft Dynamics 365 ERP & CRM iş ortakları arasında ilk sırada yer aldı.    

Kurumsal kaynak planlama alanındaki uzmanlığı ve deneyimi ile sektöre yön veren ve en tercih edilen firmalardan biri olan Pargesoft, bu yıl 21’incisi gerçekleştirilen “Bilişim 500-İlk 500 Bilişim Şirketi” araştırmasının iki kategorisinde, Microsoft Dynamics 365 ERP/CRM iş ortakları arasında ön sıralarda geldi. Pargesoft, ayrıca araştırmanın farklı kategorilerinde de yükselişini sürdürmeye devam ediyor.

En Çok Tercih Edilen Microsoft Dynamics İş Ortağı

BT Haber Yayıncılık tarafından Türkiye bilişim sektörünün en büyük 500 şirketinin değerlendirildiği çalışmada Pargesoft, ERP satışlarında Microsoft Dynamics satışlarında ayrıca hizmet ve danışmanlıkta yakaladığı ciro başarısı ile iki ayrı kategorinin ilk 10’unda yer aldı. Bilişim 500’ün genel sıralamasında da başarı grafiğini artıran Pargesoft, geçen yıl 262. sıradaki yerini 21 basamak yükselterek 239. sıraya taşıdı.

10 şirketin yer aldığı “Uluslararası Merkezli Üretici/Üreticinin Temsilcisi-Yazılım-ERP Yazılımı” kategorisinde beşinci olan Pargesoft, “Uluslararası Merkezli Üretici/Üreticinin Temsilcisi-Hizmet-Danışmanlık” kategorisinde de 20 şirket arasında 11. sırada geldi. Pargesoft, bu iki kategoride Microsoft’un Dynamics 365 ERP & CRM iş ortakları arasında ise ilk sırayı aldı.

Pargesoft, aynı zamanda “Uluslararası Merkezli Üretici/Üreticinin Temsilcisi” kategorisinde 50 şirket arasında 38. olurken “Uluslararası Merkezli Üretici/Üreticinin Temsilcisi-Hizmet” kategorisinde de 45 şirket arasında 22. sırada geldi.

Sürekli müşteri memnuniyeti, yenilikçi iş çözümleri, artan satış performansı ve sürdürülebilir iş modelleri ile başarı grafiğini yükselten Pargesoft, geliştirdiği çözümler ve Microsoft Çözüm Ortağı olarak Türkiye’de ve yurt dışında uyguladığı başarılı projeler ile köklü deneyimini ve uzmanlığını sunmaya devam ediyor.