Microsoft’un her yıl düzenlemiş olduğu yılın iş ortağı ödül töreninde, Pargesoft ERP alanında yılın iş ortağı seçildi. Microsoft Türkiye tarafından gelenekselleşen Microsoft Yılın İş Ortakları Ödül töreninde firmamız Yılın Microsoft Dynamics İş Ortağı (ERP) dalında 2015 Yılın İş Ortağı seçildi. 2014 yılında da aynı ödülü alan firmamızın başarıları uluslararası alanda da kendini göstermekte.

Verdiği kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, hızla yükselen başarı grafiği, büyüme oranındaki artışlar nedeniyle, Microsoft’un dünya genelindeki iş ortakları arasında yapmış olduğu değerlendirmeler sonucunda en başarılı %5’lik dilime giren iş ortaklarının bulunduğu Microsoft President Club’s a son iki sene üst üste girmeyi başarmıştır. Microsoft’un; üretim, perakende ve benzeri sektörlere yönelik konumlandırdığı Dynamics AX, ticaret yapan ve hizmet sunan firmalar için konumlandırdığı Dynamics NAV ile tüm bu işletmelerin temel ihtiyacı olan müşteri ilişkileri yönetim ve takip uygulaması, Dynamics CRM yazılımlarının kurulum ve desteğinde uygulamış olduğu başarılı iş modelleri ile bu ödülleri almaya hak kazanmıştır.

Hizmette kaliteyi ve müşteri memnuniyetini öne çıkartan Pargesoft, aynı zamanda Microsoft Dynamics AX ve NAV ERP yazılımlarının yerelleştirilmesi çalışmalarını da başarıyla sürdürmektedir. En son olarak Microsoft Dynamics NAV 2016 ürününün lokalizasyon çalışmalarını tamamlayarak yerel mevzuatlara uygun hale getiren Pargesoft, Microsoft ERP ve CRM uygulamaları için çözümler geliştirmeye devam etmektedir