Pargesoft ev sahipliğinde düzenlenen “Microsoft Teknolojileri ile Bir Dijitalleşme Hikayesi” etkinliği, 26 Nisan’da iş dünyasını dijital dönüşüme tanıklık etmeye çağırıyor.

Microsoft’un yeni nesil bulut ve iş zekası teknolojileri, şirketler için, tüm IT süreçlerinin yüksek verimlilikle ve insandan bağımsız işlediği bir dijital dijitalleşme hikayesi meydana getiriyor. Pargesoft, başta Microsoft Azure, Dynamics 365 ve PowerBI çözümleri olmak üzere yeni nesil iş çözümlerinin şirketler için meydana getirdiği dijitalleşme fırsatlarını “Bir Dijitalleşme Hikayesi” adlı etkinlikte anlatıyor. 26 Nisan Perşembe günü Wyndham Grand Hotel Levent’te düzenlenecek olan etkinliğe katılanlar, şirketlerin kendi kendine çalışabilir hâle gelmesini sağlayan iş çözümlerini en yetkin isimlerden öğrenme fırsatına sahip olacak.

Pargesoft Genel Müdürü Kaan Altunterim, iş dünyasını yakından ilgilendiren dijital dönüşüm, IoT, iş zekası ve makine öğrenimi gibi konuların ele alınacağı açılış konuşmasında şirketlerin Microsoft çözümleriyle uçtan uca büyümeleri için en önemli ipuçlarını paylaşacak. Gün boyu devam edecek olan etkinlikte Microsoft Dynamics 365 (ERP&CRM) çözümleri başlığı altında satış, saha servisleri, proje servis otomasyonu gibi işlevlerin sağladığı süreç verimliliği Pargesoft Satış ve Pazarlama Müdürü Aydın Karabacak’ın anlatımıyla dinleyenlere sunulacak. Microsoft’un iş zekası çözümlerini oluşturan PowerBI ve Cortana Intelligence Suite’in katılımcılara tanıtılacağı üçüncü sunumun ardından oturumlar iki ayrı salonda paralel olarak devam edecek.

Microsoft sertifikalı “NAV 2018 Türkiye Lokalizasyon Paketi” sahnede

Microsoft Teknolojileri ile Bir Dijitalleşme Hikayesi etkinliğinin öğleden sonra gerçekleşecek oturumlarına katılanlar, Dynamics 365 ile İK ve perakende süreçlerinin dijital dönüşüme tanıklık edecek. Microsoft Dynamics NAV 2018 ile gelen yeniliklerin yanı sıra, NAV çözümünün Türkiye lokalizasyon paketi olarak Pargesoft tarafından geliştirilen, Certified for Microsoft Dynamics (CfMD) sertifikalı PargeCore çözümü hakkında detaylı bilgi de bu oturumlarda paylaşılacak.

Microsoft Teknolojileri ile Bir Dijitalleşme Hikayesi etkinliği hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için bu sayfaya tıklayabilir ya da info@pargesoft.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.