Pargesoft, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı 2017 Yılı Araştırması” kapsamında ülkemizin en fazla hizmet ihracatı gerçekleştiren ilk 500 firması arasında yer aldı.

Pargesoft’un ihracattaki başarısı, TİM Başkanı İsmail Gülle imzalı başarı sertifikasıyla da tescillendi. TİM’in araştırmasını değerlendiren Pargesoft Genel Müdürü Kaan Altunterim, “Türkiye, küresel arenada rekabetçi gücünü artırmak için teknoloji alanında hizmet ihracatını artırmak durumunda. Bu büyümenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.” diye konuştu.

Pargesoft Türkiye'nin en büyük hizmet ihracatçıları

ERP, CRM ve İş Zekası alanlarında sektörel tecrübesiyle Türkiye’deki şirketlerin güvenilir iş ortağı olan Pargesoft, 2018 yılında Londra’da hayata geçirdiği yeni şirketle de Avrupa’daki faaliyetlerine hız kazandırmıştı.

Microsoft’un güçlü ERP ve CRM çözümlerini baz alıp, sektöre özgü geliştirmeler yaparak oluşturduğu çözüm paketleriyle Pargesoft, özellikle perakende, konuk ağırlama, AVM/mülk yönetimi ve profesyonel hizmetler sektörlerine odaklı çözümlerdeki uzmanlığını Avrupa’daki müşterilerine Londra ofisinden sunuluyor.