Silkar Madencilik'te Dynamics 365 Sales Upgrade Projesi

Silkar Holding bünyesinde faaliyet gösteren sektörünün öncü firması Silkar Madencilik, Pargesoft danışmanlığında Microsoft Dynamics 365 Sales Upgrade Projesi’ni hayata geçiriyor.

Türkiye’nin en köklü kurumlarından Silkar Holding bünyesi altında doğal taş sektöründe faaliyet gösteren Silkar Madencilik, satış ekiplerinin verimliliğini artırma hedefiyle Microsoft Dynamics 365 Sales çözümüne geçiyor.

Silkar Madencilik geçiş projesinde, daha önce Microsoft Dynamics CRM 2016 projesinde birlikte çalıştığı Pargesoft’tan danışmanlık almayı tercih etti. Pargesoft’un Microsoft Dynamics çözüm ailesi üzerindeki uzmanlığı ve Holding bünyesinde daha önce gerçekleştirilen projelerde gösterdiği başarı, Silkar Madencilik’in seçiminde etkili oldu.

Satış Verimliliği Dynamics 365 Sales Upgrade Projesi ile Artıyor

Dijital iletişimin hızla yaygınlaşmasını rekabet gücüne dönüştürmek isteyen Silkar Madencilik, yeni fırsatları çok kanallı bir yapıyla satış ekiplerinin önüne sunan Dynamics 365 Sales ile verimlilik ve gelir artışı elde etmeyi planlıyor.

Dynamics 365 Sales, yerleşik zekaya dayalı, bağlama öncelik tanıyan ve kişiye özgü etkileşimler sayesinde Silkar Madencilik satış ekiplerinin potansiyel müşteri beklentilerini en iyi şekilde yanıtlamasını sağlıyor.

E-posta ve sosyal medya gibi iletişim kanallarına entegre çalışan çözüm, alıcıların gerçek düşüncelerini analiz ederek gerekli bilgilendirmeyi sağlıyor. Böylelikle satış ekibi, müşteriyle kurduğu her temasta rakiplerinin önüne geçebiliyor.