Pargesoft Referans - tepe güvenlik

Tepe Güvenlik A.Ş. personelin üzerindeki büyük iş yükünü Pargesoft danışmanlığında Microsoft Dynamics NAV ERP ile dijital ortama taşıyarak önemli ölçüde azalttı.

Elektronik güvenlik alanında faaliyet göstermek üzere 2011 yılında kurulan Tepe Güvenlik A.Ş., iş süreçlerini Microsoft Dynamics NAV’a taşıma projesinde Pargesoft’un danışmanlığını tercih etti.

Pargesoft Referans - tepe güvenlik

Pargesoft’u çözüm ortağı olarak seçme nedenlerini geçmişe dönük başarılı çalışmalar olarak özetleyen Tepe Güvenlik Kurumsal Kaynak Planlama Müdürü Berk İnağ, “Pargesoft ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Gerçekten iş ortağı olarak çalıştığımız, rahat iletişim kurduğumuz, bize destekte sınır tanımayan bir firma. ERP gibi yapılar için iyi bir danışmanınız olmazsa sıkıntı yaşama olasılığınız yüksektir. Proaktif ve istekli yaklaşımı ile Pargesoft bu süreci büyük bir başarıyla idare etti. Bütün bu sebeplerle Pargesoft’u seviyor ve birlikte çalışmaya devam ediyoruz,” dedi.

Geçmişte verilerini pek çok farklı yazılım üzerinde tutan firma, bu durumun iş süreçlerinde yarattığı aksama ve zaman kayıplarının ardından bir ERP yazılımı arayışına girdi. Uzun araştırmalar sonucunda Microsoft Dynamics NAV çözümünde karar kılan Tepe Güvenlik, bütün verilerini tek bir sistem üzerinde toplayarak hem iş süreçlerinde ortaya çıkan aksamaların önüne geçti hem de insan faktöründen doğabilecek hataları gidermiş oldu.

Kurulum zamanında tamamlandı

Kurulum ve kurulum sonrası hizmetler noktasında Pargesoft’tan destek alan Tepe Güvenlik, başarılı bir entegrasyon sürecinin sonucunda faaliyetlerini ERP ortamına taşıdı. Pargesoft ile ortak çalışmalarının Tepe Güvenlik firmasına kazandırdıklarını anlatan İnağ, “Tepe Güvenlik olarak son derece yoğun bir iş yüküne sahibiz. Microsoft Dynamics NAV’ı hem elektronik ortama taşımış olduk hem de ERP ortamında daha raporlanabilir, daha kontrol edilebilir bir hale getirdik. Pargesoft bu noktada bize son derece yardımcı oldu ve sıkıntısız bir kurulum yaşamamızı sağladı. Onların danışmanlığı ve tecrübesi, geldiğimiz noktada son derece önemliydi. ERP’ye geçişe dair tüm bu süreçte yapılan çalışmaların hepsi şimdi bize artı değer olarak geri döndü,” dedi.

Microsoft Dynamics NAV ile iş süreçlerini dijitale taşıyan Tepe Güvenlik daha verimli, entegre ve hızlı iş akışı ile planlamayı odağına yerleştirdi. Tepe Güvenlik, yeni yapısıyla büyüme hedeflerini eksiksiz gerçekleştireceği gibi, ERP’nin desteğiyle ölçülüp biçilmiş isabetli adımlar da atarak riskleri en aza indirecek.