Titanit Ultra Sert Kaplamalar projesi Pargesoft danışmanlığında gerçekleştirilecek. Bu projede Titanit’in Microsoft Dynamics NAV, Dynamics 365 for Sales, Power BI çözümlerini Azure bulut platformu üzerinde kullanması sağlanacak. ERP, CRM, iş zekası ve bulut teknolojilerinin bir araya gelmesi sayesinde Titanit iş verimliliğini artıracak, kurumsal gelişimini hızlandıracak.

 

Titanit’te ERP

 

1989 yılında Türkiye’deki ilk PVD kaplama sistemini kuran Titanit Ultra Sert Kaplamalar sektöründe Türk sanayisinin öncü kuruluşu olarak faaliyetlerine devam ediyor. Titanit, modern Alman ve İsviçre tabanlı teknolojiler ile pazar beklentilerini karşılamaya yönelik bir sentez yaratmıştır. Sert kaplama sektörünün %100 yerli sermayeli firması olarak, kritik oranda mali kayıplara yol açan takım-kalıp aşınmasının olduğu her yerde ülke endüstrisine destek oluyor.

Kurulduğu günden bu yana sanayi kuruluşları ve üniversiteler ile birlikte Ar-Ge çalışmalarına devam eden Titanit, PVD kaplama konusunda dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, en son teknolojilerle Türk sanayisine değer kazandırıyor.

Titanit, bu yenilikçiliğini sürdürmek üzere iş süreçlerini en yeni teknolojilerle iyileştirmeyi ve geleceğe yönelik doğru analizler yapabilmeyi hedefliyor. Titanit Ultra Sert Kaplamalar bu doğrultuda Pargesoft’u ve Microsoft teknoloji ve platformlarını tercih etti. Pargesoft danışmanlığında gerçekleştirilecek projede Microsoft Dynamics NAV ile birlikte CRM ihtiyaçlarını karşılamak üzere Dynamics 365 for Sales devreye alınacak. Bu çözümlerle elde edilecek verilere dayalı bir karar süreci için, analiz ve raporlama ihtiyaçlarına yönelik olarak Power BI çözümü kullanıma alınacak. Birbirini tamamlayarak iş verimliliğini artıracak bu üç çözüm Microsoft Azure bulut platformu üzerinde sunulacak.

Projede CRM çözümü olarak Dynamics 365 for Sales kullanılacak. Bu çözüm ile Titanit’in müşteri ilişkilerini doğru yöneterek hem satış gücünü arttırmasını hem de müşteri hizmet ekiplerinin daha verimli çalışmasını sağlayacak. Power BI çözümü de iş süreçlerini daha akıllı hale getirecek. Power BI Titanit’in öngörülere dayalı kararlarla ilerlemesine yardımcı olacak. Bulutta çalışmanın da avantajlarından yararlanacak olan Titanit ERP, CRM ve iş zekası bütünleşmesi sayesinde gelişimine hız kazandıracak.