Bulut-IK İnsan Kaynakları

Bulut-IK İnsan Kaynakları platformunu bulut sistemi üzerinde yapılandırarak her boyuttaki şirket için mükemmel bir çözüm haline getirdik. Bu çalışmaları yürütürken, esneklik ve performanstan ödün vermedik, ancak maliyet ve karmaşıklığı ortadan kaldırdık.

Başlangıçta, tamamen bordro çözümü ile devam eden yolculuğumuz artan taleplerle yeniden şekillenerek Bulut-IK’yı ortaya çıkardı… İnsan kaynakları çözümünde süreçlere değil, insana odaklanarak hareket ettiğimiz Bulut-IK çözümümüz şimdi daha modüler ve kolay kullanım özellikleri sunmaktadır.,

Bulut-IK İnsan Kaynakları

Bordro Çözümü

Pargesoft Bordro çözümünün modüler yapısı sayesinde, özellikle danışmanlık şirketleri kendi raporlarını istedikleri şekilde tasarlayabiliyor. Böylelikle çözüm ortağı ya da satıcıya bağlı kalmaksızın, istenen alanlarda, istenen raporlar şirket tarafından hızlı ve kolay biçimde oluşturulabiliyor.

Bulut-IK İnsan Kaynakları

Müşterilerimizi dinleyerek ve nihayetinde daha fazla modül ekleyerek, ekran arayüzlerini geliştirerek ve kullanıcı deneyimine odaklanmaya devam ederek mevcut özellikleri genişletmeye başladık.

Bu süreç içerisinde, hedefine insan odaklı yaklaşımı koyarak, müşterilerimizle birlikte büyüyen ve büyürken de merkezinde “insan odaklı hareket etmek” temel odağımız ve misyonumuz olmaya devam etti. Başından beri özel olarak düzenlenen Bulut-IK, tüm şirketler için ideal insan kaynakları uygulama platformu olma misyonuyla istikrarlı bir şekilde büyüyor.

Yüksek güvenlikli ve %99.99 çalışma garantisi veren Microsoft Azure bulut teknolojisi üzerinde çalışan Bulut-IK hakkında daha fazla bilgi almak için ; https://bulut-ik.com/