Microsoft Azure Servisleri

Geliştiricilerin ve BT uzmanlarının, Microsoft’un veri merkezlerinden oluşan global ağ aracılığıyla uygulama oluşturması, dağıtması ve yönetmesi için tasarlanan Azure, kapsamlı bir bulut hizmetler koleksiyonundan oluşuyor.

Neden Azure?
Kullanıcılara, geliştirdikleri uygulamalar için %99.9 çalışma garantisi veren Azure platformu, yapılandırılmamış veriler için yüksek düzeyde ölçeklenebilir nesne depolama imkanı sunuyor. Dünya çapında en çok veri merkezi bölgesine sahip olan, rakipsiz tutarlı hibrit bulut özellikleri ve geniş kapsamlı yapay zeka hizmetleri sunan Azure, AB ve ABD standartlarında gizlilik ve güvenlik garantisine de sahip. Azure kullanıcıları, verileri bulutta ve şirket içinde sorunsuzca dağıtarak analiz edebildiği gibi, kaynaklardan verimli ve hızlı bir şekilde faydalanabiliyor.

Azure Bulut Çözümleri
  • %99.9 sistem çalışma garantisi
  • Ölçeklenebilir nesne depolama
  • Dünyanın en büyük bulut hizmet sağlayıcısı
  • Her yerden erişim avantajları
  • AB ve ABD standartlarında gizlilik ve güvenlik garantisi
Çözümlerimiz

Azure üzerinde Dynamics 365: ERP, iş zekası, altyapı, işlem ve veritabanı hizmetlerini bir araya getiren “Azure üzerinde Dynamics 365” çözümü, iş süreçlerinizi hızlandırır ve daha isabetli planlamalar yapmanızı sağlar. 

Yedekleme ve arşivleme: İş süreçlerinizin aksamasına yol açabilecek veri kayıplarının önüne geçen “Yedekleme ve arşivleme” çözümü, şirket içi yedekleme alanınızı ve veri arşivleme çözümlerinizi güvenli bir biçimde buluta genişletir. 

Olağanüstü durum kurtarma (Disaster Recovery): Bazen küçük bir kesinti bile şirketinize geri dönüşü zor hasarlar verebilir. “Olağanüstü durum kurtarma – Disaster Recovery” çözümü, BT sistemlerinize yönelik ikincil bir altyapı masrafı yapmadan kurtarma seçenekleri içerir. 

Ana bilgisayar geçişi: Kritik ana bilgisayar uygulamalarınızı “Ana bilgisayar geçişi” çözümü ile buluta taşıyarak, dünyanın her yerinden ulaşın. Böylece güvenilirlik, çeviklik ve ölçeklenebilirlik elde ederken iş potansiyelinizi de en üst noktaya çıkarın. 

Sunucusuz bilgi işlem: Uygulamanızı çalıştırmanız ve ölçeklendirmeniz gereken altyapıyı sizin adınıza yöneten “Sunucusuz bilgi işlem” çözümü, altyapı yönetimine ayırdığınız kaynakları, uygulamanızı yenilemek ve geliştirmek için kullanmanıza fırsat veriyor.

Azure Bulut Çözümleri
  • Azure üzerinde Dynamics 365
  • Yedekleme ve arşivleme
  • Olağanüstü durum kurtarma
  • Ana bilgisayar geçişi
  • Sunucusuz bilgi işlem
Microsoft Azure Servisleri

Küresel ölçekte çalışın

İçeriğinde uçtan uca araçlarla dolu 100’den fazla hizmet bulunduran Microsoft Azure, dünya çapında 42 bölgede Microsoft tarafından yönetilen veri merkezlerinden oluşan ağı kullanarak küresel ölçekteki pazarı kullanıcılarına sunuyor. Halihazırda startup’ların, kamu kuruluşlarının ve Fortune 500 listesindeki işletmelerin %90’ından fazlasının kullandığı Microsoft Bulut çözümleri, güvenlik, gizlilik ve saydamlık özelliklerinin yanı sıra tüm bulut sağlayıcıları arasında en geniş uyumluluk (50 uyumluluk teklifi) kapsamını sunuyor. ABD kamu kurumlarının en güvenilir bulut olarak değerlendirdiği Azure ile şirketler uygulamalarını kolayca geliştirerek, dünya çapındaki pazara pek çok platform avantajıyla en güvenilir şekilde sunuyor. 

 

Güvenlik çözüm ve hizmetlerimiz

İster yüzlerce yerleşik güvenlik değerlendirmesini kullanarak ister de kendi güvenlik değerlendirmelerinizi oluşturarak, makine, ağ ve Azure hizmetlerinizin güvenliğini takip edebilirsiniz. Sistemin size işaret edeceği eyleme dönüştürülebilir güvenlik önerilerinden faydalanarak, uygulamanızdaki açıkları kötü amaçlar için kullanılmadan önce giderin.

Daha etkin bir çalışma süreci için ERP sisteminizi Azure platformuna taşıyabilirsiniz. Bu noktada, taşıma ve yedeklemeden, hosting yedeklemeye ve makinede yaşanan problemlerde anlık olarak muadil makinenin devreye girmesi gibi hizmetlerimiz ile iş süreçleriniz kesintisiz çalışmaya devam eder.

Azure hakkında detaylı bilgi almak için info@pargesoft.com ya da 0216 575 6070 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Microsoft Azure Servisleri