Microsoft 365

  • Okulda, işte ve günlük hayatta en iyi becerilerinizi ortaya çıkarın.
  • Microsoft 365, bağlantıyı sürdürmenize ve işlerinizi halletmenize yardımcı olan uygulamalardan oluşan bir pakettir.
  • Çalışmanıza, öğrenmenize, organize olmanıza, bağlantı kurmanıza ve içerik oluşturmanıza yardımcı olacak gelişmiş araçlar sunar.

İstediğiniz yerden bağlanın
İster ailenizle ve arkadaşlarınızla bağlantı kuruyor, isterseniz de ekibinizle işbirliği yapıyor olun, Microsoft Teams toplantı, sohbet, arama ve işbirliği çalışmalarınızı tek bir yerden yürüterek organize olmanızı ve günlük çalışmalarınızı kolaylaştırmanızı sağlar.

Önemli olan şeyleri koruyun
Güvenliği ve üretkenliği tüm cihazlara taşıyın. Yerleşik kapsamlı, akıllı, kurumsal düzey güvenlik özellikleriyle kişisel bilgilerinizin, cihazlarınızın, uygulamalarınızın ve verilerinizin koruma altında olduğunu bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Microsoft Office 365
Microsoft Office 365

Oluşturun, bağlanın ve paylaşın. Bu uygulamalarla gittiğiniz her yerde daha üretken olun:

Word, Excel ve PowerPoint akıllı yardım özellikleriyle yüksek kaliteli raporlar, denemeler ve sınıf sunumları oluşturun
1 TB OneDrive bulut depolama alanı ile 500.000 adede kadar fotoğraf* ve dosya kaydedin (*tahmini dosya boyutu 2 MB)
Outlook ile reklamsız e-posta ve takvim deneyiminin keyfini çıkarın

Office’iniz her yerde 

Microsoft Office 365 İş sayesinde Word, Excel, PowerPoint ve Outlook gibi tanıdık araçlar ihtiyaç duyduğunuz her yerde, her zaman yanınızda.

İşbirliği yapmak artık daha basit 

Dosyalarınız çevrimiçi depolandığından, bunları gerçek zamanlı olarak istediğiniz yerden herkesle paylaşabilir, hatta birlikte yazabilirsiniz.

Her zaman güncel araçlar 

OneDrive İş dosyaları çevrimiçi depoladığından, bunlar her zaman eşitlenmiş ve güncel durumdadır. Ayrıca Office uygulamaları her zaman son sürüme sahiptir.

Microsoft Office 365

İhtiyaç duyduğunuz araçlar Microsoft Office 365’te

Outlook, OneDrive, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, SharePoint, Microsoft Teams, Yammer ve diğer uygulamalarla yaratıcılığınızı artırın ve önemli işlerinizi yapın.

Tüm cihazlarınızdan erişebilirsiniz

Masaüstünüzde, tabletinizde ve telefonunuzda.* Office 365’i, cihazınızı ve İnternet bağlantısını kullanarak her yerde verimli bir şekilde çalışın.

* Evet, bu platformların tümünde: Windows devices, Mac, iPad®, iPhone® ve Android™.

Dijital iş gücünüzü etkinleştirin

Çalışanların tek bir yerde buluşabilecekleri, sohbet edebilecekleri, arama ve işbirliği yapabilecekleri bir platform da dahil olmak üzere istedikleri yerde ve istedikleri şekilde çalışmalarını sağlayan akıllı araçlar edinin.

Office paketleri hakkında detaylı bilgi almak için info@pargesoft.com ya da 0216 575 6070 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.