PargeSoft

Microsoft Power Pages

Oluşturduğunuz, tasarladığınız ve geliştirdiğiniz web sitelerini gelişmiş Power Pages özellikleriyle daha ileri düzeye taşıyın ve verimli hale getirin.

Microsoft Power Pages

İleri düzey geliştirme araçlarını kullanarak oluşturun

Sayfa kodunu düzenleyin; Düzeninizde ayrıntılı değişiklikler yapın. Tasarım Stüdyosu’ndaki vscode.dev özellikli yerleşik entegrasyonu kullanarak sayfanızın temelindeki HTML’i, CSS’i ve JavaScript’i görüntüleyin ve sayfanızın kodunda doğrudan değişiklik yapın.

Gelişmiş araçlarla çalışın; Visual Studio Code kullanarak gelişmiş özellikleri etkinleştirin. Ayrıca JavaScript, Liquid şablonları ve web API’lerini kullanarak iş verileriyle etkileşime geçin.

Dağıtımları kolaylaştırma; Geliştirme iş akışlarını otomatikleştirin. GitHub ve Azure DevOps ile dağıtım profilleri oluşturun ve uygulama yaşam döngüsü yönetimi iş akışlarını otomatik hale getirin.

Müşteri self servisi

Garanti kaydı, destek sorguları ve randevular gibi hizmetler için 7/24 destek sağlayan web siteleri geliştirin.

Tasarım Stüdyosunu kullanarak kolayca oluşturun

İlgi çekici web siteleri tasarlayın; Sürükle ve bırak tasarımının kolaylığından yararlanın. Resimler, videolar, listeler ve iş verileri formları gibi kod gerektirmeyen bileşenlerden istediğinizi seçin.

Web sitenizin stilini belirleme; Stil oluşturma çalışma alanındaki özelleştirilebilir temaları kullanarak sayfalarınıza canlılık katın ve şirketinizin markasıyla uyumlu olmalarını sağlayın.

İş verilerini paylaşma ve bir araya getirme; İş verilerinizi yönetin ve verilerinizi Microsoft Dataverse’te depolayıp veri çalışma alanıyla tablo hazırlayarak oluşturduğunuz sayfalarda veri formları ve görünümler tasarlayın.

Tüm cihazlarda çalışan sayfalar oluşturma; Sayfanızı bir kez standart çerçevede oluşturduktan sonra masaüstü ve mobil tüm platformlarda otomatik olarak işlenir.

Microsoft Power Pages
PWC

PriceWaterhouseCoopers (PWC), yalnızca altı haftada yeni bir çok kiracılı kurumsal web uygulaması oluşturarak mevcut tam yığın uygulamalarını yeniden tasarladı. Böylece, gerekli iyileştirmeler sağlanırken maliyetler en aza indirildi.

hikayeyi okuyun ->

Microsoft Power Platform Power Pages

Şablon Merkezi ile daha hızlı oluşturun

Hızlıca kullanıma hazır hale getirin; Sitenizin temel yapı taşlarını oluşturarak başlayın ve sayfa yapılarını, gezinmeyi ve sık kullanılan sayfaları içeren varsayılan şablonu kullanarak her bölümü veya resmi kolayca özelleştirin.

Sektörünüze özgü ihtiyaçlara göre uyarlama; İnşaat ruhsatları, okul sonrası aktivite kayıtları veya toplantı planlama gibi sektörünüzün iş süreçlerine özgü şablonlar kullanın.

Çeşitli sektörler arası yaygın kullanım senaryolarına çözümler bulma; Çeşitli sektörler arası yaygın kullanım senaryolarına çözümler bulmak için görünümü özelleştirin, verileri modelleyin ve işlevleri genişletin.

Dynamics 365 uygulamalarınızı genişletme; Müşteri self servisi, topluluk self servisi ve ortak ilişkileri yönetimine yönelik şablonlarla kullanıcı deneyimlerini kolayca özelleştirin ve Dynamics 365 uygulamalarını müşterileriniz, iş ortaklarınız, tedarikçileriniz ve satıcılarınıza genişletin.

Learn Merkezinde yardım alın

Kılavuzlara ve eğitim içeriklerine ulaşın; Eğitim içerikleri, videolar ve belgeler ile web sitenizi nasıl oluşturacağınızı, özelleştireceğinizi ve yöneteceğinizi keşfedin.

Nasıl yapılır videolarını izlemeye başlayın; Adım adım eğitim videolarıyla Power Pages’tan nasıl en iyi şekilde yararlanabileceğinizi öğrenin.