Yeni üretim trendlerine Dynamics 365 for Finance and Operations ile hazır olun

Sektörü bekleyen 6 yeni trendin değerlendirildiği 2019 Üretim Trendleri Raporu, üretim sektöründe önemli değişimlerin başladığını gösteriyor. Endüstri liderleri, operasyonlarını iyileştirmek, daha iyi ürünler ve deneyimler sunmak için Dynamics 365 for Finance and Operations’dan faydalanarak bu değişimi yakalayabilir. 

Perakende sektöründe yeni güç: Yapay zeka

Büyük veri ve çok sayıda müşteri özelliklerine sahip perakende sektörü için Microsoft Dynamics 365 AI, Microsoft Azure AI platformu gibi uygulama, araç ve servislerle yapay zeka kullanıma sunuluyor. Perakende sektöründe müşteri her zaman işin merkezindeydi. Ama teknoloji gelişiyor, müşterilerin beklentileri değişiyor. Artık müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamanın yolu müşteriye farklı bir deneyim yaşatmaktan geçiyor. Perakende…

Details
Microsoft Dynamics 365 ve Makine Öğrenmesi

Dynamics 365 ve makine öğrenmesi ile yeni değerler üretin

Yapay zekanın bir alt dalı olarak konumlandırılan makine öğrenmesi (Machine Learning), otomasyon çağının öncelikli teknolojilerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. Pargesoft Genel Müdürü Kaan Altunterim, bu gelişen yapıdan işletmelerin elde edebileceği faydaların çeşitliliğine dikkat çekti.