PargeSoft

Dynamics 365 Manufacturing

Ürünleri zamanında teslim edin ve satın alma, üretim, stok ve ambarlarda görünürlükle değişen iş modellerine uyum sağlayın.

Microsoft Dynamics 365 Üretim Manufacturing

Optimum üretim çıktıları sağlayın

Tedarik ve kapasite kısıtlamaları içinde üretim yapın; Çevik ve karmaşık ortamlarda bile üretim süreçlerini plana göre uygulayın.

Ayrıntılı ürün reçeteleri oluşturun, Ham maddeleri, alt montajları veya kaynakları nihai ürün veya seti oluşturan bir ürün reçetesi olarak tanımlayın.

Montajdan siparişe kadar olan süreci destekleyin, Bir ürün reçetesi içindeki özel gereksinimleri yakalayın ve montajdan siparişe kadarki süreçte doğrudan teklif ve satış siparişinden malzeme çekin.

Üretim emirleri veya daha karmaşık süreçler kullanın, Birden fazla ürün reçetesi ve rota genelinde tüketimi ve çıktıyı kaydedin. Tüketim ve çıktıdaki atık veya sapma değerleri için mutabakat yapın.

Akıllı üretim işlemleriyle yenilik yapın

IoT, karma gerçeklik ve yapay zeka ile uçta çevik üretim süreçleri oluşturun ve istediğiniz üretim yürütme sistemiyle (MES) çalışın.

Ambar yönetimini iyileştirin

Depolama tesislerinde organizasyonu geliştirin, Dynamics 365’te ambarınızın rafları dahil olmak üzere ambarınızın düzenini yansıtacak şekilde depo bölmeleri ve alanları oluşturun.

Teslim alma ve kapasite yönetimini kolaylaştırın, Tür, boyut ve bölme kapasitesine göre maddelerin en iyi yerleşimini belirlemek için şablon kullanın.

Dağıtım ve sevkiyatı hızlandırın, Alanınızı ve malzeme çekme sürecinizi iyileştirin. Merkezden dağıtımı etkinleştirerek sevkiyatları hızlandırıp sorunları azaltın.

Müşterileri ve operasyonları birbirine bağlayın, Müşterilerinizin siparişlerini daha iyi karşılamak için her maddenin alanı, bölmesi ve miktarıyla ilgili gerçek zamanlı verilerden yararlanın.

Microsoft Dynamics 365 Üretim Manufacturing
gartner

Lider olarak kabul edildi

Microsoft, Ağustos 2021 tarihli Gartner® Magic Quadrant™ for Cloud ERP for Product-Centric Enterprises raporunda lider olarak kabul edildi.

raporu okuyun ->

Microsoft Dynamics 365 Üretim Manufacturing

Tedarik zincirini iyileştirin

Tedarikçi etkileşimini geliştirin, Tedarikçilerle daha iyi ilişkiler kurun ve en iyi teklifleri siparişe dönüştürün. Süreç yönetimi ve onayları ile iç ve dış politikalara uyum sağlayın.

Stoğunuza dair bütünsel bir görünüm elde edin, Stok maddeleri için aynı maliyetleme yöntemini veya farklı yöntemler kullanın ve döngü sayımını kullanarak eldeki miktarı kontrol etmek için maddeleri konumlar arasında kolayca taşıyın.

Stok yenilemeyi tahmin edin, Satın alma siparişlerini otomatik olarak oluşturmak için yerleşik zeka, satış tahminleri ve beklenen stok çıkışlarını kullanarak stokları fiili rakamlar, talep ve bulunabilirliğe göre yenileyin.