Microsoft Dynamics 365

Bir şirketin işlemesini sağlayan tüm kritik süreçleri birbirine bağlayarak, tek platform üzerinden sunan Microsoft Dynamics 365 ile birlikte kritik kararları almak için ihtiyaç duyacağınız analiz ve içgörüler tam zamanında ekranınızda!

Dünya artık tümüyle veri üzerinden işliyor. Böylesi bir dünyada, sahip olduğu bilgiyi analiz ederek müşterinin ihtiyaçlarına gerçek zamanlı yanıt verebilecek kabiliyete sahip şirketler kazanıyor. İş dünyasının dinamikleri sürekli değişirken, müşterinin ihtiyaçlarını öngörebilmek için daha cesur, yenilikçi ve entegre çözümlere ihtiyacınız var. Microsoft Dynamics 365, güçlü Microsoft altyapısı sayesinde ERP ve CRM özelliklerini bir arada sunuyor. Dynamics 365’in zengin üretkenlik uygulamaları, yeni fırsatları tespit etmenizi ve yakalamınızı kolaylaştırıyor.

Farklı coğrafyalardaki ekiplerin birbiriyle uyum içinde çalışmalarını sağlayan Dynamics 365’in bulut tabanlı yapısı, yeni trendlere çok daha hızlı uyum sağlamayı ve yıkıcı dönüşümler yapmayı mümkün hale getiriyor.

Şirketlerin dijital çağa ayak uyduracak şekilde geçirecekleri dönüşümün hızlandıran Microsoft Dynamics 365, inovasyonu hızlandırıyor, ürünleri pazara çıkarma süresini kısaltıyor ve müşteri ilişkilerinin daha güçlü bir zemine oturmasını sağlıyor.

Microsoft Dynamics 365 portföyüyle birlikte dijital dönüşümün getirilerinden en etkin şekilde faydalanmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araç setine sahipsiniz:

Microsoft Dynamics 365 Modülleri