Olimposs Restoran POS Sistemi;

Olimposs restoran POS sistemi; restoran, cafe, lokanta, bar, araca ve evlere servis hizmeti veren işletmeler için tasarlandı.;

17 yıldır yürüttüğümüz ERP projelerinden edindiğimiz deneyim ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri, yazılım geliştiricilerimiz ve tasarımcılarımız ile yorumlayarak Olimposs POS sistemini geliştirdik.

Olimposs platformunu bulut sistemi üzerinde yapılandırarak her boyuttaki işletme için mükemmel bir çözüm haline getirdik. Bu çalışmaları yürütürken, esneklik ve performanstan ödün vermedik, ancak maliyet ve karmaşıklığı ortadan kaldırdık.

Başlangıçta, tamamen ERP ve hizmetler firmaları için geliştirdiğimiz çözümler ile devam eden yolculuğumuz artan taleplerle yeniden şekillenerek Olimposs POS sistemini ortaya çıkardı…

Olimposs restoran POS sistemi

Konuk Ağırlama Sektöründe İşinizi Büyütecek 6 Çözüm

Pargesoft Genel Müdürü Kaan Altunterim, Konuk Ağırlama Sektöründe Dönüşüm başlıklı web seminerinde, işletmelerin dijital dönüşümünü hızlandıracak 6 çözümü paylaştı. haberin devamı için ->

Olimposs restoran POS sistemi

Olimposs’un; hızlı, istikrarlı ve işlevsel bir uygulama olması bizim bir numaralı hedefimizdir. Bu yüzden POS uygulamamızın kullanımı çok kolaydır. Uzun bir eğitim almadan sipariş almanız, satışları izlemeniz ve tüm restoranınızı yönetmeniz için tasarlandı.

Müşterilerimizi dinleyerek ve nihayetinde daha fazla modül ekleyerek, ekran arayüzlerini geliştirerek ve kullanıcı deneyimine odaklanmaya devam ederek mevcut özellikleri genişletmeye başladık. Ve ortaya Olimposs çıktı.

Bu süreç içerisinde, hedefine insan odaklı yaklaşımı koyarak, müşterilerimizle birlikte büyüyen ve büyürken de merkezinde “insan odaklı hareket etmek” temel odağımız ve misyonumuz olmaya devam etti. Başından beri özel olarak düzenlenen Olimposs POS sistemleri, tüm işletmeler için ideal POS uygulama platformu olma misyonuyla istikrarlı bir şekilde büyüyor.

Olimposs restoran POS sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için : https://olimposs.com