Pargesoft Akademi’de ERP ve CRM yatırımlarınızdan en yüksek değeri elde etmenizi sağlayacak ücretsiz online eğitimlere katılabilir ya da sonrasında kaydedilmiş eğitimleri Youtube kanalımızdan dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Canlı yayınlanan online eğitimlere katılarak, yenilikçi çözümlerin verimli kullanımı hakkında bilgi edinirken, aklınızdaki soruları da anında iletip yanıtları alabilirsiniz.

Pargesoft-Akademi-Dynamics-365-Egitim-Danismanlik-Destek

Microsoft Dynamics 365 F&O Eğitim Videoları

Microsoft Dynamics 365 for Operations (AX) fonksiyonlarıyla daha verimli iş süreçlerinin sırrı ise Perşembe günleri düzenlenen web seminerlerinde izleyicilerle paylaşılıyor.

Youtube kanalında yayınlanan Pargesoft Akademi videolarını izlemek için…

Pargesoft Akademi

Diğer videoları izlemek için…

Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV) Eğitim Videoları

Microsoft Dynamics NAV çözüm portföyünü en etkin biçimde kullanmanızı sağlamayı amaçlayan web seminerleri her hafta Çarşamba günleri online olarak gerçekleştiriliyor.

Pargesoft Akademi

Diğer videoları izlemek için…

Microsoft Power BI Eğitim Videoları

Power BI 

Kurumsal ölçekte karar mekanizmalarını destekleyici analizler ve tavsiyeler sunan Microsoft’un gelişmiş iş zekası çözümü Power BI, yüzlerce veri kaynağından temin ettiği veriyi yüksek bir performansla işleyerek anlamlı bilgiye dönüştürüyor. Bu bilgiler, kullanıcı dostu arayüzlerle hazırlanan, kolay anlaşılır birer rapor olarak hem web üzerinden hem de mobil cihaz ekranlarından tüm ilgililerle kolayca paylaşılıyor.

Pargesoft Akademi

Diğer videoları izlemek için…

Pargesoft Akademi

Katılamadığınız, kaçırdığınız web seminerlerini daha sonra Pargesoft Akademi YouTube kanalından da izleyebilirsiniz.

Pargesoft Akademi online eğitim programıyla ilgili bilgilendirme e-postalarını almak isterseniz, lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Eğitim programları hakkındaki bilgileri sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz: 

[forminator_form id=”7727″]