Microsoft Dynamics 365 CRM ve Microsoft Dynamics 365 ERP İş Ortağınız

Microsoft İş ortağı olarak; Microsoft Dynamics 365 ERP ve CRM’i çevreleyen 360 derecelik çözümler sunuyoruz. Şirketimizin farklı endüstri sektörlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip iş ve teknoloji profesyonellerinden oluşan ekibi, Microsoft Azure Bulutu, Microsoft 365 ve Microsoft Power Platform gibi diğer Microsoft çözümleriyle uyumlu olarak Microsoft Dynamics 365 paketi için eksiksiz danışmanlık ve uygulama hizmetleri sunmaktadır. . Güvenilir bir Dynamics 365  ve Dynamics 365 BC ortağına ihtiyacınız varsa Pargesoft iş hedeflerinizi desteklemeye hazırdır. Teknik yardıma, özel geliştirme, uygulamaya, yükseltmelere, eğitime veya danışmanlık hizmetlerine ihtiyacınız olsun, yanınızdayız!

Microsoft Dynamics 365 ERP İş Ortaklığı

Şirketler, hem kendi iş süreçlerini anlayan hem de sektör hakkında bilgi sahibi olan stratejik bir iş ortağına ihtiyaç duyar. Pargesoft’un sektör deneyimi ve uzmanlığı geniş bir alana yayılmıştır. Bu süreçte her sektörün ve işletmenin farklı iş yapış modelleri olduğunu ve bunları yönetmenin uzmanlık getirdiğini deneyimlemiş olduk. Verimli bir şekilde çalışmak için Dynamics 365 Finance, Dynamics 365 SCM, Dynamics 365 Sales, Dynamics 365 Customer Service, Dynamics 365 Field Service, Dynamics 365 Human Resources (HRM), Power Apps, Power Automate, Power BI gibi Microsoft Dynamics 365 uygulamalarını sorunsuz bir şekilde entegre ediyor ve hayata geçiriyoruz.

Konusunda Uzman Danışmanlık Kadrosu; Dynamics 365 ve Dynamics 365 Business Central ürünlerinin desteğinde uzmanlaşmış kadro

Sektörel Deneyim; Üretim, profesyonel hizmetler, perakende ve kiralama alanlarında uzun yıllara yayılan sektör bilgisine sahibiz.

Microsoft Gold ERP Çözüm Ortağı; 20 yılı aşkın süreçte  karmaşık ERP ihtiyaçları olan şirketleri dönüştürdük.

Microsoft Dynamics ERP Gold Sertifikalı İş Ortağı Pargesoft

Endüstri Uzmanlığı

Üretim, dağıtım, hizmet, perakende ve kiralama sektörlerine ilişkin derin bir anlayışa sahibiz.

Sürdürülebilir Hizmet Metodolojisi

Talepleri hızlı ve doğru bir şekilde ele almak için denenmiş ve doğrulanmış bir metodolojimiz var.

7/24 Destek

Taahhüt edilen çalışmalara öncelik veriyoruz, böylece müşterilerimiz kaynakların projeleri üzerinde çalışmasını beklemiyorlar.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adı Soyadı
Onay kutusu
Microsoft Dynamics 365 ERP İş Ortağı Pargesoft
Pargesoft Great Place to Work Certified Logo