Dynamics 365 Sales

Satın alma, bir yolculuktur; satış temsilcilerinizi öne çıkmaları için güçlendirin

Günümüzdeki alıcılar oyunun kurallarını değiştiriyor. Deneyim istiyorlar ve bu da sorunsuz işlemleri kapsıyor. Ancak bu yeterli değil. Alıcılara güven oluşturan benzersiz deneyimler sunmak için hareketlerin ve etkileşimlerin ötesine geçin. Dynamics 365 Sales ile satış deneyimini dönüştürün.

Dynamics 365 Sales

Bağlamsal yapay zeka ile daha akıllıca satışa olanak tanıyın
Doğru müşterilere odaklanın, güvenilir ilişkiler kurun ve satın alma deneyimlerini en iyi duruma getirmek için yapay zeka destekli kılavuzlar kullanarak hızlıca eyleme geçin.

Sorunsuz araçlarla satış üretkenliğini artırın
Satış sürecini daha etkin hale getirmek için bilindik ve uyumlu araçlar ile akıllı otomasyon kullanarak etkileşime daha fazla zaman bırakın.

Koçluk ve satış performansını artırın
Veri odaklı geri bildirimler ile satış uzmanlarını etkili şekilde yönlendirin ve gerçek zamanlı verilere ve yükselen trendlere dayalı kararlar alın, ayrıca ardışık düzen analizi, anlaşma bilgileri ve ilişki analizi ile gelirleri artırın.

Gelişmiş bilgiler ile satış karlılığını artırın
Konuşma zekası ile başarılı satış aramaları tanımlayın ve türetin, bağlamsal yapay zeka ile desteklenen görüşler ile satış ekiplerinin daha akıllıca satış yapmasına yardımcı olun.

Gelişebilecek şekilde tasarlanmış satış çözümleriyle yenilikler yapın
Kolayca ayarlanabilen, genişletilebilen ve kullanmakta olduğunuz diğer uygulama ve hizmetlere bağlanabilen uyarlanabilir ve ölçeklenebilir satış çözümleriyle dijital dönüşümü destekleyin.

Müşteri deneyimlerinizi bir sonraki aşamaya taşıyın
LinkedIn ve Dynamics 365 ile Microsoft Relationship Sales’ı bir araya getirerek daha kişiselleştirilmiş ve anlamlı etkileşimlere ilerleyin.

Dynamics 365 Sales ile Satış Ekibi, Müşterilere ve Fırsatlara Yeni Bir Pencereden Bakıyor

Dynamics 365 Sales, Microsoft Dynamics 365’in ERP ve CRM yetenekleriyle satış süreçlerini daha verimli hale getiriyor. Satış ekibinin müşterilerle gerçekleştirdiği her türlü etkileşim daha anlamlı ve daha etkili hale geliyor.. Satış temsilcilerinin müşterileriyle daha güçlü ilişkiler kurmasını, öngörülere dayalı eylemlerde bulunmasını ve satışları daha hızlı kapatmasını sağlayan Dynamics 365 Sales, yerleşik zekadan faydalanarak satış süreçlerini daha akıllı hale getiriyor.

Microsoft Dynamics 365 for Sales

Bağlamsal görüşlerden faydalanarak satış süreçlerini daha akıllı hale getirin

Satın alma potansiyelinin gerçeğe dönüşme olasılığı en yüksek olan müşterileri belirlemek için ileri düzey skorlama modeline dayanan müşteri adayı ve fırsat skorlama özelliği ile dönüşme ve iş alma oranlarını artırın.

Aday müşterilerle hali hazırda e-posta alışverişi içerisinde olan, görüşen ve iş birliği yapan iş arkadaşlarının sizi tanıştırmasıyla yanıt oranlarını artırın.

Kişiselleştirilmiş konu başlıklarını ve sonraki en doğru hamleleri öneren bağlamsal görüşlere dayalı olarak etkileşimi ihtiyaca uyarlayın.

Satış uzmanlarının e-posta iletişimlerinde daha proaktif ve duyarlı davranabilmesi için müşterilerin e-postalarıyla ne zaman ve nasıl etkileşime girdiklerini gösterin.

Dynamics 365 ve Office 365‘ten alınan, ilişkilerin durumunu ve riskleri gösteren sinyaller sayesinde ilişkilerin seyrini koruyun.

Microsoft Dynamics 365 Sales

Satış uzmanlarına gerçek ve kişisel etkileşimlerden yararlanarak ilişkiler geliştirin

LinkedIn Sales Navigator entegrasyonu sayesinde, ilişki verileriyle süreçleri tümleştirerek satış uzmanlarının müşterilerde güven duygusunu artırmasını ve ilişkileri uygun ölçekte kolayca yönetmesini sağlayın.

İlgili müşteri adayları ve etkili tanıştırma yöntemleri de dahil olmak üzere LinkedIn Sales Navigator entegrasyonu sayesinde profiller ve veriler elde edin.

Etkileşimli kurum şemaları ile ilgili kişileri takip edin ve ilgili kişiler arasındaki ilişkileri görselleştirin.

Satış uzmanlarınızın çalışma yöntemlerine uygun yerleşik Office 365 araçlarıyla işbirliği yapın ve satış belgelerini kişiselleştirin.

Müşteri verilerinizi Dynamics 365 Sales’da bulunan Customer Voice adresinden elde edilen anket bilgileri ile bir araya getirerek müşterinin bakış açısını öğrenin ve satış etkileşimini iyileştirin.

Microsoft Dynamics 365 Sales Linkedin

Satış için daha fazla zaman yaratın

Satış uzmanları notlar girdikçe oluşturulacak yeni kayıtlar öneren bağlamsal yönlendirmelerle rutin görevleri en aza indirin.

Yinelenebilir, kazandıran satış teknikleri ve bağlamsal başvuru materyalleri içeren satış senaryoları ile satışa konsantre olun.

Satıcılara en alakalı içerikleri ve ilgili eğitimleri akıllıca öneren modern satış destek özellikleri ile içerikleri aramak için daha az zaman harcayın.

Satış döngüsünün her aşamasında bağlamsal yönlendirme sağlayan bir iş süreci kullanıcı arayüzü ile eğitim gereksinimini azaltın.

Microsoft-Dynamics-365-Sales-Firsat-Yonetimi-Kanban

Sorunsuz araçlarla satış üretkenliğini artırın

Takım genelinde kampanyalara yönelik bakış ve satışa hazır müşteri adaylarını otomatik olarak devreden önceden oluşturulmuş iş akışları ile satış ve pazarlama arasındaki koordinasyonu iyileştirin.

Sohbet, toplantılar, belgeler ve iş uygulamaları için modern bir üs olan Microsoft Teams’ten doğrudan sağlanan müşteri bilgileri ve belge paylaşımı olanaklarıyla, anlaşmalar üzerinde fonksiyon ve coğrafi bölge genelinde birlikte çalışın.

Kartvizitleri tarayıp Dynamics 365’te yeni kayıtlara dönüştürerek manuel veri girişini en aza indirin.

Modern mobil uygulamalar ve Dynamics 365 Sales ile sorunsuzca çalışan Outlook, Excel ve SharePoint gibi tanıdık araçlarla iş akışını kolaylaştırın.

Dynamics 365 Product Visualize ürünündeki karma gerçeklik özelliğiyle ürünlerinizde alıcı güveni oluşturun

Microsoft-Dynamics-365-Sales-Mobil-Kullanım