ERP değişimini Dynamics 365 ile buluta geçerek yakalayın

ERP sistemlerinde köklü bir değişim başladı. Eski çözümlere kıyasla önemli avantajlar sağlayan bulut tabanlı ERP’ler işletmelerin geleceğe güçlü ve güvenli bir şekilde hazır olmasını sağlıyor. İşletmenizin pazarın ve rekabetin gerisinde kalmasına izin vermeyin, Dynamics 365 ile buluttaki yerinizi alın.

Microsoft Dynamics 365 for Field Service faydaları araştırmayla sabit

Kusursuz saha operasyonlarına olanak tanıyan Dynamics 365 for Field Service hakkında Forrester Research tarafından bir araştırma gerçekleştirildi. Araştırma sonuçları çözümün kaliteli ve proaktif saha servisi sunulmasına olanak tanıyarak zaman, maliyet ve iş gücü tasarrufu sağladığını ortaya koyuyor.

En iyi ERP

En iyi ERP çözümü nasıl seçilir?

  Dijital dönüşümün temelini oluşturan kurumsal kaynak planlama (ERP) büyüme hedefi olan şirketler için kaçınılmaz hale geldi. Peki, piyasadaki pek çok alternatif arasında en iyi ERP çözümü nasıl seçilir?

Details

ERP nedir? ERP şirketlere ne fayda sağlar?

ERP olarak bilinen kurumsal kaynak planlama çözümleri, şirketlerde verimliliği artırmak ve maliyetleri düşürmek için kullanılıyor. İşte “neden ERP” sorusunu yanıtlayan 5 önemli fayda. ERP adını “Enterprise Resource Planning” (Kurumsal Kaynak Planlama) sözcüklerinin ilk harflerinden alıyor. Tek kişilik bir şahıs firmasında finans, İK, tedarik, satınalma ve hizmet süreçlerinin tümünü aynı ekip yapabiliyor. Buna karşın, şirket büyüdükçe…

Details

Perakende sektöründe yeni güç: Yapay zeka

Büyük veri ve çok sayıda müşteri özelliklerine sahip perakende sektörü için Microsoft Dynamics 365 AI, Microsoft Azure AI platformu gibi uygulama, araç ve servislerle yapay zeka kullanıma sunuluyor. Perakende sektöründe müşteri her zaman işin merkezindeydi. Ama teknoloji gelişiyor, müşterilerin beklentileri değişiyor. Artık müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamanın yolu müşteriye farklı bir deneyim yaşatmaktan geçiyor. Perakende…

Details