PargeSoft

Microsoft Power Apps

Dünyanın harika çözümlere ihtiyacı var. Kendi çözümünüzü daha hızlı bir şekilde oluşturun.

Microsoft Power Apps

Herkesin uygulama oluşturmasını destekleyin

Power Apps ile uygulama oluşturmak, iş analistlerinden profesyonel geliştiricilere kadar herkesin birlikte daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Kodlama gerektirmeyen, kullanımı kolay görsel araçlarla iş sorunlarını çözün, veri tümleştirmesine ve dağıtımına olanak tanıyan bir platformla daha hızlı bir şekilde çalışın ve profesyonel geliştiricilere yönelik yapı taşlarıyla platformu genişletin. Dilediğiniz cihazda kolayca uygulama oluşturup paylaşın.

İşinizin yeniliklere açık olmasını sağlayın

Power Apps, el ile gerçekleştirilen ve süresi geçmiş süreçlere dijital dönüşümü dahil eden çeşitli uygulama senaryolarının oluşturulmasına olanak tanır. İncelemeler, saha satışı olanağı, nakit potansiyeli ve tümleşik pazarlama görünümleri gibi göreve ve role özel senaryolar için iş sorunlarını çözen Power Apps uygulamaları oluşturmak için hem tuval uygulamalarını hem de model temelli uygulamaları kullanın.

İş için doğru uygulamayı oluşturun

Çok çeşitli araçlarla kurumunuz için ihtiyaç duyduğunuz yüksek verimliliğe sahip uygulamalar oluşturun.

Yüksek ölçüde uyarlanan uygulamalar oluşturun

Power Apps tuvalinde kullanıcı deneyiminizi tasarlayarak başlangıç yapın. Belirli görevler ve roller için iyileştirme yapmak amacıyla uygulamanızın her ayrıntısını özelleştirin. Kameralar ve konum da dahil olmak üzere çeşitli denetimleri kullanan herhangi bir cihaz için uygulamalar oluşturun veya gider raporlama veya saha incelemeleri gibi yaygın iş senaryolarını gösteren örnek bir uygulama ile başlangıç yapın.

Verilerinizden gelişmiş uygulamalar oluşturun

Herhangi bir cihazda çalışabilen ilgi çekici ve hızlı uygulamaları otomatik olarak oluşturmak için veri modeliniz ve iş süreçleriniz ile başlangıç yapın. İş varlıklarını özelleştirmek ve kullanıcı deneyimini belirli rollere uyarlamak için basit bir sürükle ve bırak tasarımcısını kullanın.

 

Microsoft Power Apps
gartner

Lider olarak kabul edildi

Gartner’ın 2021 Gartner® Magic Quadrant™ for Enterprise Low-Code Application Platforms’ta Microsoft’u neden Lider olarak kabul ettiğini öğrenin.

raporu okuyun ->

Microsoft Power Apps

Uygulamalarınızı tümleştirin ve genişletin

Veri ve model süreçlerinin yanı sıra kurumsal mantığı depolamak amacıyla yerleşik Microsoft Dataverse’i kullanın. Zaten kullandığınız verileri ve sistemleri tümleştirmek için 200’den fazla bağlayıcıdan yararlanın. Özel bağlayıcılar ve mantık ile profesyonel bir geliştirici olarak Power Apps’i daha da genişletin.

Harici kullanıcılar için az kod gerektiren portallar tasarlama

Harici kullanıcılarınız için mükemmel ayrıntılara sahip az kod gerektiren web siteleri oluşturmak için CDS verilerinizi kullanıp model temelli formlarınızı, görünümlerinizi, grafiklerinizi tümleştirin ve Power BI model raporlarınızı veya dashboard’larınızı ekleyin. Bu kullanıcılar, Azure AD, LinkedIn, Microsoft Account, Okta ve daha fazlası gibi çeşitli standartları kullanarak portala erişebilir.