PargeSoft

Microsoft AI Builder

Dakikalar içinde yapay zeka modelleri oluşturun.

Microsoft AI Builder

Herkesin yapay zekayla çalışmasını sağlayın

Metni anlama ve işleme; Basit ve sezgisel bir arabirimle tahmin, form işleme, nesne algılama, kategori sınıflandırması ve varlık ayıklama gibi AI modellerini kullanarak görevleri hızlı bir şekilde basitleştirin. Anahtar tümceciği ayıklama, dil algılama, duygu analizi, metin tanıma (OCR), kartvizit okuyucu, varlık ayıklama, makbuz işleme (önizleme) ve kategori sınıflandırma (önizleme) dahil olmak üzere önceden oluşturulmuş yapay zeka senaryolarıyla üretkenliği artırın.

Görüntülerdeki nesneleri algılama ve tanıma; Kılavuzlu süreçler ve şablonlar kullanarak veya önceden oluşturulmuş bileşenleri hızlı bir şekilde doğrudan uygulamalarınıza ekleyerek, tek satır kod yazmadan yapay zeka modellerinizi kolayca oluşturun, eğitin ve yayımlayın.

AI Builder ile otomasyona yapay zeka katın

Power Automate’te uyarlanmış yapay zeka modelleri oluşturarak akıllı otomasyon oluşturun ve içgörüler edinin.

Süreçleri hızlandırmak için AI Builder

İş sonuçlarını tahmin etme; Kameranızı veya mevcut görüntü ve belgeleri kullanarak metinleri ve görsel bilgileri hızlı bir şekilde ayıklayın. Microsoft Power Automate tarafından sunulan robotik süreç otomasyonu (RPA) özelliği olan AI Builder ve masaüstü akışlarını kullanarak, el ile gerçekleştirilen ve zaman alan işlemlerinizi otomatikleştirip değerli işlere odaklanın.

Müşteri duyarlılığını analiz etme; AI Builder, Azure Yapay Zeka özellikleri üzerinde oluşturulduğundan ve verilerinizi Dynamics 365, Microsoft 365 ve Microsoft Dataverse uygulamasında kullandığından iş uygulamalarınızın zekasını artırmak için kodsuz modeller eğitip oluşturabilirsiniz.

Microsoft AI Builder
IDC Dynamics 365 Customer Insights

Lider olarak kabul edildi
IDC MarketScape: ​Worldwide General-Purpose Conversational AI Platforms 2021 raporunda Microsoft’un neden Lider seçildiğini öğrenin.

raporu okuyun ->

Microsoft AI Builder

Uygulamalarınıza yapay zeka eklemek için doğru çözüm

AI Builder, iş uzmanlığına sahip ekiplerin işletmenizin performansını artırmak üzere işlemlerinizi kolayca otomatikleştirmesini ve sonuçları tahmin etmesini sağlayan yeni bir Power Platform özelliğidir.

AI Builder, Microsoft yapay zekasının gücünü işaretle ve tıkla deneyimi şeklinde sunan ve doğrudan Power Apps ile Power Automate’te tümleştirilen kullanıma hazır bir çözümdür.