Pargesoft, Türkiye’de pek çok sektördeki iş yapış biçimleri, buna bağlı olarak ortaya çıkan ihtiyaç ve beklentiler konusunda zengin bir bilgi birikimine sahiptir. Bu bilgi birikimini, dünden bugüne devam eden Microsoft çözümleri üzerindeki uzmanlığıyla birleştiren çözüm ortağınız; her sektörün kendi ihtiyaçlarını baz alan ve bu ihtiyaçlara en etkili yanıtları sunan Özel Çözümler portföyüyle yanınızda!

Pargesoft Endüstriyel Çözümleri; Microsoft Dynamics çözüm ailesinin kurumsal kaynak planlama işlevleri için sunduğu güçlü altyapıyı, Pargesoft’un derin sektörel tecrübesiyle birleştiriyor. Microsoft’un temel çözümlerinin sunduğu avantajlar, Pargesoft uzmanlığında her bir sektörün kendine özgü ihtiyaçlarını karşılayan fonksiyonlarla genişletiliyor. Pargesoft hizmet sunduğu her sektörde, uçtan uca tüm iş süreçlerini kapsayan entegre çözümler geliştiriyor.

Özel Çözümler

Endüstriyel Çözümlerimiz

Perakende

Kablo Üretim

Konuk Ağırlama

Kiralama Yönetimi

Okul Yönetimi

AVM Yönetimi

Microsoft Gold Partner

20 yıldır, iş süreçlerinizi otomatikleştiren ve düzene sokan, size işinizin tüm yönleriyle ilgili eksiksiz bir görünürlük sağlayan son teknoloji iş çözümlerini ve hizmetlerini uygulamaya adadık.
0
+
Yıllık Deneyim
0
+
ERP ve CRM Projesi
0
+
Ülkede Ofis
0
+
Farklı Ülkede Proje
0
+
Deneyimli Danışman

Uzmanlık

Pargesoft; Dynamics 365 (ERP & CRM), Power Platform, Azure ve Office 365 kullanan firmalar için eksiksiz hizmet paketi sunan, Microsoft Tier 1-Direct CSP Gold İş Ortağıdır

Danışmanlık

İşinizi sizden daha iyi bilen ve onu büyütme yetenğine sahip kimse yok. Herhangi bir çözüm üretmeden önce sizi çok dikkatli dinliyor ve iş ihtiyaçlarınızı anlıyoruz. Bütünleşik kurumsal yazılım çözümünü şirketinize uygulamak için güçlü bir ortak olarak sizinleyiz. Danışmanlarımız, süreç yönetim konusunda uzman ve deneyimlidir. Bu deneyimi elde etmek için çok sayıda projeyi tamamlamıştır.

İmplementasyon

Kurumsal yazılım sisteminin her zamankinden daha fazla birbirine bağlı olması gerekiyor. Tedarik Zinciri çözümleri, Satıcı / Tedarikçinin sistemleri, RF çözümleri, Tablet cihazları, Web siteleri, Elektronik Ödeme hizmetleri, Belge Yönetimi çözümleri ve daha fazlasıyla başarılı bir şekilde entegrasyon konusunda muazzam deneyimimize ve uzmanlığımıza güvenebilirsiniz.

Upgrade

Upgrade hizmetlerimiz, benzersiz iş süreçlerinin arkasındaki fikri ve uygulamayı anlamayı önceliğine alır. Mevcut özelleştirmeleri ve geliştirmeleri yeniden tasarlamak; ve işiniz için en uygun çözümü uygulamak için bir plan geliştirerek yola çıkıyoruz. Geliştirmeleri tam olarak kullanırken, kullanıcı deneyimini ve işlevselliğini en üst seviyede tutuyoruz.

Destek

İşletmenizin sorunsuz çalışmasını sağlamak büyük bir sorumluluktur ve özel beceriler gerektirir. Uzmanlığımızdan yararlanarak yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarabilir, risk ve arıza sürelerini azaltabilirsiniz. Dahili kaynakları stratejik olarak ana işinize odaklayarak daha çevik olun. Uygulamaları ve altyapıyı yönetme konusundaki uzmanlığımızla en iyi uygulamaları birleştiriyoruz.

Referanslar

[logooos_saved id=”5133″]