Pargesoft, Türkiye’de pek çok sektördeki iş yapış biçimleri, buna bağlı olarak ortaya çıkan ihtiyaç ve beklentiler konusunda zengin bir bilgi birikimine sahiptir. Bu bilgi birikimini, dünden bugüne devam eden Microsoft çözümleri üzerindeki uzmanlığıyla birleştiren çözüm ortağınız; her sektörün kendi ihtiyaçlarını baz alan ve bu ihtiyaçlara en etkili yanıtları sunan Özel Çözümler portföyüyle yanınızda!

Pargesoft Özel Çözümleri; Microsoft Dynamics çözüm ailesinin kurumsal kaynak planlama işlevleri için sunduğu güçlü altyapıyı, Pargesoft’un derin sektörel tecrübesiyle birleştiriyor. Microsoft’un temel çözümlerinin sunduğu avantajlar, Pargesoft uzmanlığında her bir sektörün kendine özgü ihtiyaçlarını karşılayan fonksiyonlarla genişletiliyor. Pargesoft hizmet sunduğu her sektörde, uçtan uca tüm iş süreçlerini kapsayan entegre çözümler geliştiriyor.

Özel Çözümler
Özel Çözümler Dynamics 365

Türkiye’de sektörelere özgü yasal düzenlemelerden, yerel pazarın dinamiklerine kadar işinizi büyütürken göz önünde bulundurmanız gereken pek çok unsurla tam uyumlu çalışan Pargesoft Özel Çözümleri, işinizi her zaman en verimli şekilde yapmanızı sağlıyor.

Aşağıdaki linklerden sektörünüze ve iş alanınıza özel olarak geliştirdiğimiz Pargesoft çözümleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz