PargeSoft

Dynamics 365 Finans

Global finansal işlemleri gerçek zamanlı olarak izleyin, sonuçları tahmin edin, kurum çevikliğini ve büyümeyi desteklemek için veri odaklı kararlar verin.

Dynamics 365 Finance

Finansal görünürlüğü ve karlılığı en üst düzeye çıkarın

Mali kararlar alma sürecinizi geliştirin
Mali raporlama, tümleşik analizler ve yapay zekaya dayalı içgörüler kullanarak çevikliği ve büyümeyi desteklemek için kurumunuzun durumunu değerlendirin ve mali denetimleri iyileştirin.

İş süreçlerinizi tümleştirin ve otomatikleştirin
Verimliliği artırmak, gelişen iş modellerini desteklemek ve mali performansı en üst düzeye çıkarmak için mali bilgileri temel süreçlere entegre edip görevleri otomatikleştirin.

Stratejik etkiye sahip olun ve maliyetleri azaltın
Süreç otomasyonu, bütçe denetimi, finansal planlama ve analiz ile kurumsal coğrafyalarda maliyetleri azaltın ve harcamaları en iyi duruma getirin.

Finansal işlemleri en iyi duruma getirin

Karar vermeyi geliştiren, geliri koruyan, riskleri ve maliyetleri azaltan proaktif operasyonlar için işlem tabanlı finansal yönetimin ötesine geçin.

Mali kararlar alma sürecinizi geliştirin

Nakit akışınızı doğru şekilde tahmin edin
Nakit akışını etkin şekilde izleyin, mevcut ve gelecekteki trendleri belirleyin, akıllı ve özelleştirilebilir bir nakit akışı tahmini çözümü olan Finance Insights’ı (önizleme) kullanarak veri odaklı kararlar alın.

Müşteri ödemelerini güvenilir biçimde tahmin edin
Tahsil edilmeyen faturaları proaktif olarak azaltın ve müşterilerin faturalarını ödeyip ödemeyeceklerini ve ne zaman ödeyeceklerini anlayarak marjınızı artırın.

Akıllı bütçe teklifleriyle hızlıca uyum sağlayın
Bütçelemeye ayırdığınız süreyi ve çabayı azaltın. Uzun yıllara ait geçmiş verileri birleştirip analiz etmek ve doğru, güçlü bir bütçe teklifi oluşturmak için akıllı bütçe teklifi özelliğini kullanın.

Defterleri daha hızlı kapatın ve finans yönetimini basitleştirin
Dövizi yerel olarak ele alan ve tek bir kurulumda birden fazla tüzel kişiliği ve para birimini destekleyen esnek ve ayrıntılı mali raporlama özelliklerini etkinleştirin.

Dynamics 365 Finance
Microsoft

Lider olarak kabul edildi
Microsoft, Ağustos 2021 Gartner® Magic Quadrant™ for Cloud ERP for Product-Centric Enterprises’da Lider olarak kabul edildi.

raporu okuyun ->

Dynamics 365 Finance

Stratejik etkiye sahip olun ve maliyetleri azaltın

Büyüyen işinizi etkin şekilde yönetin
Yeni bağlı kuruluşları veya ürün serilerini kısa sürede dağıtın. Hızlı, uygun maliyetli ve şirketin en iyi uygulamalarıyla uyumlu ekleme süreciyle mevcut tüzel kişiliğin kurulumunu yeni bir varlığa kopyalayın.

Abonelik tabanlı ekonomide başarı sağlayın
Yeni gelir kabulü standartlarına kolayca uyum sağlamak, denetim maliyetlerini azaltmak ve mali tablolarınızı doğru şekilde hesaplayıp raporlamak için otomatik yinelenen faturalamadan yararlanın.

İş gücü verimliliğini artırın
Microsoft 365 ile sorunsuz çalışan ve rol tabanlı çalışma alanları ile tahmine dayalı içgörüler sunan bir çözümle basit görevleri otomatikleştirin ve etkili mali işleri önceliklendirin.