PargeSoft

Dynamics 365 Marketing

Müşterilerle bire bir, uygun ölçekte etkileşimde bulunarak anlamlı ilişkiler kurun ve işinizi büyütün.

Microsoft Dynamics 365 Marketing

Müşterilerle gerçek zamanlı etkileşim kurun

Gerçek zamanlı müşteri odaklı yolculuklar düzenleyin
Müşterileri; e-posta, mobil, sosyal medya, özel kanallar ve yüz yüze temas noktalarındaki etkileşimlerini temel alarak destekleyin.

Müşteri odaklı deneyimler tasarlayın
Müşterilere dair daha ayrıntılı bilgiler sayesinde, müşteri etkileşimleriyle tetiklenen kişiselleştirilmiş yolculukları kullanıp müşterilerle bire bir etkileşimde bulunun. Yerleşik etkinlik tetikleyicilerinden faydalanın veya özel tetikleyiciler oluşturun.

Dijital ve fiziksel kanallarda sorunsuz deneyimler sunun
Pazarlama, satış ve servis bölümleri genelinde, dijital kanallar ve yüz yüze etkileşimlerle müşterilere erişin. Yapay zeka destekli öneriler kullanarak müşterilerinizle tercih ettikleri kanallarda ve zamanlarda etkileşimde bulunun.

Gerçek zamanlı müşteri yolculuğu düzenleme özellikleri kullanıma sunuldu

Daha kapsamlı ilişkiler kurup iş başarısı elde etmek için dijital ve fiziksel kanallar genelinde anlamlı müşteri etkileşimlerine öncü olun. Müşterilerinizi, hayranlarınız haline getirmek için içgörüleri yapay zeka destekli eylemlere dönüştürün.

Müşteriler kazanın ve daha hızlı bağlılık elde edin

Etkileşimi artıran uçtan uca yolculuklar tasarlayın
Pazarlama, ticaret, satış ve hizmet bölümleri genelinde deneyimler düzenlemek için demografi ve davranışları kullanarak kişiselleştirilmiş yolculuklar oluşturun. Dynamics 365 Customer Voice kullanarak geri bildirimlere göre harekete geçin.

Doğru kitleyi hedefleyin
Hedefleme ölçütü ne kadar karmaşık olursa olsun, segment oluşturucuyu ve doğal dili kullanarak kişiler ve müşteri adayları için kolaylıkla segmentler oluşturun. Hedef kitlenizle etkileşim kurmak için müşteri yolculuğunuzdaki segmentleri kullanın.

Müşteri iletişimlerini iyileştirin
Müşteri deneyimi, müşteri hizmetleri, satış, pazarlama veya işletmenizin kapsamını genişletecek yolculuklar tasarlamak için müşterilerle olan ilişkileri kuvvetlendirmek isteyen tüm takımları güçlendirin.

Microsoft Dynamics 365 Marketing
Microsoft

“Başlamış oldukları projelerindeki başarı oranları ve tamamlama yüzdelerini de göz önünde bulundurduğumuzda kendilerini başarılı buluyoruz ve bu başarılarını destekliyoruz”

Esra İnceöz Yonar
Microsoft Teknik Satış Uzmanı

Dynamics 365 Martketing

Yapay zeka ile müşteri deneyimlerini kişiselleştirin

Yapay zeka desteği sayesinde ilgi çekici içerikleri kolayca oluşturun
Yapay zeka destekli e-posta düzenleyicisiyle e-posta içeriğini kolayca ve etkili bir şekilde oluşturun. Etkileşimi en üst düzeye çıkarmak için yapay zeka tarafından önerilen görüntüler, teklifler ve dinamik içerik gibi içerik fikirlerini kullanın.

Pazarlamayı daha etkili hale getirin
Gerçek zamanlı KPI’lar ve panoları kullanarak iş hedeflerini, yolculuk performansını ve içeriğin ne kadar etkili olduğunu izleyin. Analizleri ve Microsoft Power BI panolarını kullanarak müşteri yolculuklarını geliştirin.

Müşterileri tüm yönleriyle anlayıp bu anlayışa göre hareket edin
Hedeflemeyi iyileştirmek, içgörüleri müşteri yolculuklarındaki uygun eylemlere dönüştürmek ve müşteri etkileşimlerini görselleştirmek için Dynamics 365 Customer Insights ile bağlantı kurun.