Microsoft Dynamics Gold Sertifikalı İş Ortağı olan Pargesoft, çeşitli büyüklükteki kuruluşlara Microsoft ERP, CRM, Power Platform, AI, IoT, Bulut ve diğer Microsoft çözümleri sağlamaya odaklanmış bir danışmanlık firmasıdır. Bu çözümler, kapsamlı Microsoft Dynamics 365 paketinin tüm modüllerini, Microsoft Dynamics 365 BC, Microsoft Azure Cloud, Microsoft 365, PowerBI, Power Automate, Power Platform, SharePoint ve daha fazlasını barındırır.

2002 yılında kurulan Pargesoft’un; Türkiye’de, İngiltere’de ve Belçika’da ofisleri bulunmaktadır. Firmamızda, uluslararası düzeyde 150’den fazla tam zamanlı bilgi teknolojisi, finans ve iş uygulama sistemi uzmanı bulunmaktadır. Ekibimiz, iş uygulama yazılımları, bilgi teknolojileri, yapay zeka uygulamaları ve nesnelerin interneti alanlarında kapsamlı teknik bilgiye ve pratik deneyime sahiptir.

Pargesoft Hakkında

Pargesoft, Bilişim 500 Sıralamasındaki Yükselişini Sürdürüyor

Pargesoft, Türkiye’nin lider bilişim şirketlerinin değerlendirildiği Bilişim 500-İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nın farklı sıralamalarında yükselişini sürdürürken, iki kategoride Microsoft Dynamics 365 ERP & CRM iş ortakları arasında ilk sırada yer aldı. Haberin detayları için ->

Pargesoft Hakkımızda

Ne yapıyoruz ve nasıl yapıyoruz?

Pargesoft; Microsoft Dynamics 365, Azure Cloud ve Power Platform ve Sharepoint alanında güçlü bir deneyime sahiptir.. Şirketlere danışmanlık, uygulama, özelleştirme ve destek konusunda yardımcı olmak için uçtan uca profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Dijital Dönüşüm Ortağınız olarak, Microsoft Dynamics Solution uygulamalarında benzersiz kullanıcı desteği sunuyor. Uzmanlığımızı, özel raporlar, kullanıcı eğitimi, uygulama desteği, özelleştirme, bulut sistemlerinde güvenlik konularıyla güçlendiriyoruz. İş ortaklığına girdiğimiz şirketlerin, başarılı olması için çok önemli olan sürekli destek hizmetini sağlıyoruz.

Pargesoft; Microsoft uygulamaları ile yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için müşterilerimize en yüksek değeri sağlamaya tamamen kendini adamış olarak profesyonel davranış ve güven konusunda deneyim ve itibar kazanmıştır.

Microsoft tarafında sertifikalı ve deneyimli şirket içi organizasyonu ile “Dijital Dönüşümde Güvenilir Ortak” misyonumuzu devam ettiriyoruz.