PargeSoft

Microsoft Power BI

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda netliğe ulaşın. Microsoft Power BI sayesinde verilerinizde saklı içgörüleri keşfetmeleri için ekip üyelerini teşvik edin.

Microsoft Power BI

Herkesi veri uzmanı olmalarını sağlayacak araçlarla destekleyin

Kurumsal ölçekte self servis analiz elde edin; Bireysel kullanıcılardan kurum geneline kadar ölçeklendirilebilen bir analiz platformu ile birden fazla çözümün getirdiği ek maliyeti, karmaşıklığı ve güvenlik risklerini azaltın.

Güçlü sonuçlar için güçlü araçlar kullanın; Yüzlerce veri görselleştirmesi, yerleşik yapay zeka özellikleri, güçlü Excel tümleştirmesi ve önceden oluşturulmuş ve özel veri bağlayıcıları ile anlamlı içgörüler bulup bunları paylaşın.

Analiz verilerinizin korunmasına yardımcı olun; Duyarlılık etiketleme, uçtan uça şifreleme ve gerçek zamanlı erişim izleme gibi sektör lideri veri güvenlik özellikleriyle verilerinizi güvende tutun.

Herkese yönelik iş zekası ile veri destekli bir kültür oluşturun

Kurumunuzun her düzeyindeki tüm çalışanların en güncel analizlerden faydalanarak kendinden emin bir şekilde karar almasına olanak tanıyın.

Veriler ve karar alma arasındaki boşluğu doldurma

Harika veri deneyimleri oluşturma; KPI’larınız ve markanızla kişiselleştirilmiş kolayca anımsayabileceğiniz raporlar oluşturarak verilerinize kolayca bağlanın ve bunları modelleyip görselleştirin. İş ile ilgili sorularınıza, konuşma dilinde sorduğunuzda bile hızlı ve yapay zeka destekli yanıtlar alın.

En büyük BI dağıtımlarınızdan içgörüler elde etme; Veri doğruluğunu, tutarlığını ve güvenliğini sürdürürken, kurumunuzun genelindeki içgörüleri ölçekli bir şekilde analiz etme, paylaşma ve öne çıkarma becerisine sahip tüm veri kaynaklarınıza bağlanarak büyük veri yatırımlarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Güvenle karar alma; Kurumunuzdaki herkesi stratejik eylemler sunan veri temelli kararları hızla almaları için teşvik eden Microsoft Teams ve Excel gibi popüler Microsoft Office uygulamaları genelinde kolayca aynı veriler üzerinde birlikte çalışın, raporlar üzerinde işbirliği yapın ve içgörüler paylaşın.

Microsoft Power BI
gartner

Microsoft, Mart 2022 Gartner® Magic Quadrant for Analytics and Business Intelligence Platforms raporunda Yürütme Yeteneği ve Eksiksiz Vizyon konularında en ileride olarak konumlandırıldı.

raporu okuyun ->

Microsoft Power BI

Güvenilir Microsoft teknolojileri sayesinde iş zekanızı iyileştirme

Uçtan uca veri koruması; Kurumumun dışında paylaşılsa veya Excel, PowerPoint ve PDF gibi biçimlerde dışarı aktarılsa bile çalışmaya devam eden kalıcı koruma sayesinde Power BI raporları, panoları ve veri kümeleri genelindeki verilerinizi daha iyi şekilde koruyun.

Birlikte daha iyi; Azure ve Office ile Power BI kullanarak teknolojinizden ve verilerinizden en yüksek değeri elde edersiniz. Power BI zaten güvendiğiniz Microsoft teknolojileriyle birlikte çalıştığından verilerinizin tamamını üretken şekilde kullanabilirsiniz.

Kapsamlı veri bağlayıcıları; Büyüyen 500’den fazla ücretsiz bağlayıcı kitaplığı sayesinde herkes, veri temelli karar almayı eksiksiz bir şekilde kavrar. Dynamics 365, Azure SQL Veritabanı, Salesforce, Excel ve SharePoint gibi şirket içindeki ve buluttaki yüzlerce veri kaynağına doğrudan bağlanın.