PargeSoft

Microsoft Power Virtual Agents

Power Virtual Agents ile oluşturulan akıllı konuşma botlarını kullanarak (büyük ölçekte) müşterilerinizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına hızlı şekilde yanıt verin. Kodlama gerekmez.

Microsoft Power Virtual Agents

İhtiyacınız olan ek yardımı oluşturun

Sık sorulan sorulara basit yanıtlar sağlamaktan karmaşık konuşmalar gerektiren sorunları çözmeye kadar, çeşitli istekler için gelişmiş ve yapay zeka destekli botları hızlıca oluşturun.

 

Botları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun

Otomasyonu, yapay zekayı ve iş birliğine dayalı az kodlu bir grafik arabirimi kullanarak, eğitim gerekmeden güçlü botları her zamankinden daha hızlı oluşturun, test edin ve yayımlayın.

Dynamics 365 Customer Service ile birlikte sunulur

Customer Service Sohbet veya Dijital eklentilerini kullanırsanız sohbetten, etkileşimli sesli yanıt sistemi (IVR) botlarından ve birlikte sunulan Power Virtual Agents oturumlarını kullanarak canlı temsilciye aktarımdan yararlanın.

Kanallar arasında ve farklı dillerde dağıtın

Web siteleri, mobil uygulamalar, Facebook ve Microsoft Teams’te veya Azure Bot Framework tarafından desteklenen kanallarda birden fazla dilde müşteriler ve çalışanlarla etkileşim kurun.

Merkezi yönetim ile güvenli şekilde ölçeklendirin
Uyumluluğu ve idareyi sürdürmek için merkezi yönetimi, yerleşik güvenlik rollerini ve çeşitli ortamlarda basit yönetimi kullanarak botları güvenli şekilde dağıtın.

Microsoft Power Virtual Agents
IDC Dynamics 365 Customer Insights

Lider olarak kabul edildi
IDC MarketScape: ​Worldwide General-Purpose Conversational AI Platforms 2021 raporunda Microsoft’un neden Lider seçildiğini öğrenin.

raporu okuyun ->

Microsoft Power Virtual Agents

Zaman içinde botlarınızı iyileştirin

Kritik KPI’ları otomatik olarak izleyin, gelecekteki bot konularını belirleyin ve doğal dil işleme ile kendi kendine öğrenen yapay zekanın botlarınızı sürekli olarak iyileştirmesine izin verin.

Botlarınızın değerini yükseltin

Diğer Microsoft ürünleriyle birlikte sunulan Power Virtual Agents özelliklerini kullanarak botları mevcut iş süreçleriyle kolaylıkla tümleştirin. Ayrıca diğer Microsoft ürün ve hizmetlerindeki mevcut işlevleri kullanarak botlarınızın daha sıkı çalışmasını sağlayın.