Microsoft Teams

Microsoft Teams gibi çevrimiçi toplantılarla dilediğiniz yerde, dilediğiniz zamanda birlikte çalışarak daha fazlasını başarın. Çevrimiçi toplantılarla esnek ve hibrit çalışmaya olanak tanıyın

Görüntülü konferans; Çevrimiçi toplantılarda yüz yüze iletişim kurarak ekip çalışmasını daha kişisel bir düzeyde sürdürün.

Sanal etkinlikler; 1.000’e kadar katılımcıyla güvenli web toplantıları ve tam 10.000’e kadar katılımcıyla yayınlar düzenleyin.

Sesli konferans; Mobil cihaz, arayarak katılma numarası ve Microsoft Teams gibi bir çevrimiçi toplantı uygulamasıyla toplantılara katılın.

Toplantı cihazları; Çevrimiçi toplantılar için özel olarak tasarlanan bir hoparlörlü telefon veya oda sisteminden faydalanarak ek olanaklar elde edin.

Microsoft Teams

Microsoft Teams

Evde, işte ve okulda, birlikte harika şeyler yapın.Birlikte öğrenmek, planlamak ve yenilik yapmak için her zaman bağlantıda kalın ve paylaşılan içeriğe erişin.

Microsoft Teams

Toplantıya hazır olun; Çevrimiçi toplantı yazılımının özelliklerini kullanıp birkaç basit adımı izleyerek toplantınızı başarıya hazırlayın.

Zamanlayın ve paylaşın; Toplantıdan önce davet gönderin, gündemi paylaşın ve katılımcılarla sohbet edin.

Konukları davet edin; Geçerli bir e-posta adresi olan herkesin kullanabileceği bir web bağlantısı paylaşın. Web tarayıcısından kolayca katılabilirsiniz.

Bağlamı anlayın; Önceki toplantıların notlarını ve kayıtlarını inceleyerek hazırlık yapın.

Hibrit toplantılarla esnek çalışma olanağı sağlayın

Teams’de görüntülü konferans ile istediğiniz yerden çalışın ve çalışmanın akışı içinde işbirliği yapın.

Güvenle sunum yapın; Teams’de görüntülü konferansla çalışmak ve işbirliği yapmak için her yerden herkesi hem şahsen ve hem de çevrimiçi olarak bir araya getirin.

Beyin fırtınasına katılın ve görsel olarak işbirliği yapın; İstediğiniz zaman ister bire bir arama yaparak, ister bir şirket toplantısı düzenleyerek bir araya gelin.

Toplantıları yönetin ve denetleyin; Güvenli görüntülü konferans aramaları düzenleyin; gürültüyü kapatın, istenmeyen katılımcıları kaldırın ve sunucular belirleyin.

Sanal etkinlikler düzenleyin; 1.000 kişiye kadar katılımcı kapasiteli çevrimiçi toplantılar, web seminerleri düzenleyin ve 10.000 kadar kişiye yayın yapın

Microsoft Teams