Microsoft Dynamics 365 Business Central

KOBİ’lere özel bir iş yönetim çözümü olan Microsoft Dynamics 365 Business Central, iş süreçlerini otomasyonla destekliyor ve modern bir hale getiriyor. Farklı kullanım ihtiyaçlarına uyum sağlayabilir yapısı ve zengin özellikleri, Business Central’i küçük ve orta ölçekli şirketlerin finans, satış, sevkiyat, proje yönetimi ve servis gibi süreçleri uçtan uca daha etkin yönetmeleri için ideal bir çözüme dönüştürüyor. Şirketler kendi faaliyet bölgelerine ve sektörlerine özgü fonksiyonları kolaylıkla sisteme ekleyebiliyor.

Microsoft Dynamics 365 Ekran

Kurulumu ve ayarlaması son derece kolay olan Dynamics 365 Business Central, iş süreçlerini kullanıcı rolüne göre düzenleyen Role Center ile iş yönetimini kolaylaştırıyor. Yasal uyumluluğu gözetirken, finansal kapanışları ve raporlamaları hızlandıran şirketler, ayrıca tedarik zinciri genelinde görünürlüğü artırarak satın alma süreçlerinde daha yüksek kontrol sahibi oluyor.

Çözüm içinde yer alan öneri becerileri, daha akıllıca satışlar yaparak müşteri hizmetlerini geliştirmeye imkan tanıyor. Böylelikle yeni gelir fırsatları ıskalanmamış oluyor. Bütçelerin yönetimini ve projelerdeki ilerleyişi gerçek zamanlı veriler üzerinden değerlendirme kabiliyeti sunan Business Central, üretim ve depolama operasyonlarını da iyileştirerek giderleri en aza indiriyor.