PargeSoft

Dynamics 365 Business Central

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış kapsamlı bir işletme yönetimi çözümü olan Microsoft Dynamics 365 Business Central ile iş süreçlerinizi düzenleyin, daha akıllı kararlar verin ve büyümeyi hızlandırın.

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Microsoft Dynamics 365 Business Central ile Finansal görünürlüğü artırın

Muhasebe, satış, satın alma, envanter ve müşteri işlemlerinde bağlı verilerle bilinçli kararlar verin.

Yerleşik Power BI gösterge panelleri ile finansal performansı gerçek zamanlı olarak grafik haline getirin. Derinlemesine analiz ve sınırsız boyutlarla kalıpları ve trendleri belirleyin ve yeni bilgiler edinin.

Finansal kapanış ve raporlamayı hızlandırın, alacaklarınızı ve borçlarınızı; hızlı, doğru ve kolaylaştırılmış hesaplarla sürdürülebilir kılın.

Kapsamlı veri modelleme ve analizi ile tahmin doğruluğunu artırın. Sorunsuz Excel entegrasyonu ile raporları özelleştirin ve paylaşın.

IPSO Tarım A.Ş.

IPSO Tarım A.Ş. iş süreçlerini Dynamics 365 Business Central ile yönetiyor

IPSO Tarım A.Ş., satış, servis, yedek parça tedariki ve iş süreçlerini daha verimli ve etkili yönetmek için güçlü bir çözüm olan Microsoft Dynamics 365 Business Central ürünü ile yedek parça tedarikinden, satış ve servis işlemlerinin yürütülmesine kadar birçok konuda yönetim yetenekleri kazanırken süreçlerini daha verimli ve başarılı bir şekilde yürütebiliyor.

Microsoft Dynamics 365 Business Central Tedarik zincirinizi optimize edin

Stokları yerleşik iş zekası ile yenilemek için en uygun zamanı tahmin edin. Satınalma siparişlerini otomatik olarak oluşturmak için satış tahminlerini ve beklenen stokları kullanın.

Zamanında sipariş gerçekleştirme için envanter bütünsel bir görünümünü elde edin. Depo düzenine ve depolama birimi boyutlarına göre kutular ayarlayarak her kalem hareketini ve hareketini takip edin.

Üretim programlarını iyileştirmek ve müşteri taleplerini karşılamak için üretim kapasitesini ve kaynaklarını hesaplayın ve optimize edin.

Stok seviyelerini, teslim sürelerini ve yeniden sipariş noktalarını otomatik olarak hesaplayarak doğru envanter miktarını koruyun. İstenen ürünler stokta kalmadığında, otomatik olarak değiştirilmesini önerin.

Microsoft Dynamics 365 Business Central
forrester

Business Central ile ilgili Total Economic Impact™ raporunu inceleyin

Microsoft tarafından yaptırılan bu Forrester Consulting Total Economic Impact™ çalışmasında işletmelerin Business Central’ı kullanarak maliyetleri nasıl azalttığını ve genel verimliliği nasıl artırdığını öğrenin.

raporu okuyun ->

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Satışları artırın ve hizmeti geliştirin

Satış potansiyelini gelir potansiyeline göre önceliklendirin. Tüm müşteri etkileşimlerinizi takip edin ve satış döngünüz boyunca en iyi satış, çapraz satış ve yenileme fırsatları hakkında rehberlik alın.

Satış sürecini fiyat teklifinden nakde doğru hızlandırın. Hepsi Outlook içinden satışla ilgili sorularınız için hızlıca harekete geçin, hizmet taleplerini yönetin ve ödemeleri işleyin.

Kaynakları etkili bir şekilde atamak ve vaka çözümünü kolaylaştırmak için hizmet görevleriniz, iş yükleriniz ve çalışan becerileriniz hakkında kapsamlı bir genel bakış elde edin

Projeleri zamanında ve bütçe dahilinde sunun

Gelişmiş iş maliyetleme ve raporlama yeteneklerinin yanı sıra zaman çizelgelerini kullanarak müşteri projeleri oluşturun, yönetin ve izleyin. Proje karlılığını sağlamak için bütçeler geliştirin, değiştirin ve kontrol edin.

Kapasite ve satış planlayarak kaynak seviyelerini yönetin. Müşteriler için faturalandırmayı, siparişlerde ve fiyat tekliflerinde planlanan maliyetlere göre izleyin.

Proje durumu, kârlılık ve kaynak kullanımı metrikleri hakkında gerçek zamanlı bilgiler vererek etkili kararlar verin.

Microsoft Dynamics 365 Business Central