PargeSoft

Microsoft Power Automate

Önemli süreçleri kendiniz yürütün, geri kalanı otomatik hale getirin.

Microsoft Power Automate

Güncel olmayanı otomatik hale dönüştürün

Hızlı ve daha güvenli bir şekilde otomatikleştirin; Power Automate’te akışlarla otomatik süreçler oluşturulmasını destekleyin. Az kod kullanın, sürükle ve bırak araçlarından ve tekrarlayan, sıradan görevleri kolayca otomatikleştiren, önceden oluşturulmuş yüzlerce bağlayıcıdan yararlanın.

Verimliliği artırın; process advisor ile uçtan uça süreçlerinizi kaydedip görselleştirerek otomatikleştirilmesi gerekenleri tahmin etmenize gerek kalmayan akışlar ve ayrıntıları içgörüler oluşturmak için rehberliğe dayalı öneriler sağlayın.

İş akışlarınızı yapay zeka ile geliştirin; AI Builder ile otomasyonunuzu daha akıllı duruma getirin. Formları belge otomasyonu kullanarak hızlıca işleyin, onayları işleme alın, görüntü ve metinleri algılayın veya önceden oluşturulmuş modellerle oluşturun.

Her yerden, her zaman otomatikleştirin.

Power Automate uygulamalarıyla masaüstü, web ve mobil üzerinde otomasyon becerilerinizi genişletin.

DPA ile tüm iş süreçlerini etkinleştirin

Sezgisel arabirim; Az kod gerektiren, teknik bilgileri ne düzeyde olursa olsun herkesin kullanabileceği mantık tabanlı bir arabirim ile otomatikleştirilmiş iş akışları oluşturun. Power Automate’in sunduğu bulut akışları ile ekibinizdeki herkes kolay bir şekilde bulut, yerinde uygulamalar ve veri tabanlarında saklanan bilgilerle çalışabilir.

Yüzlerce bağlayıcı; 500’den fazla farklı uygulama, veri ve hizmeti kolaylıkla bağlayın veya kendinize ait bir bağlayıcılar oluşturup gönderin.

Binlerce şablon; Görevlerinizi ve iş akışlarınızı otomatikleştirmeye hızlı bir başlangıç yapmak için binlerce bulut akışından şablonlar birini seçin.

Kolay erişim; Web portalı, mobil uygulama veya Microsoft Teams üzerinden dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman otomatikleştirin.

Akıllı otomasyon; AI Builder ile otomasyonunuza zeka ekleyin. Tahmin, görüntü tanıma, form işleme, optik karakter tanıma ve dil anlama gibi araçlardan faydalanın.

Microsoft Power Automate
gartner

Microsoft’un, 2021 Gartner® Magic Quadrant™ for Robotic Process Automation’da (RPA) Lider seçilmesinin nedenlerini öğrenin.1

raporu okuyun ->

Microsoft Power Automate

Neden dijital süreç otomasyonunu tercih etmelisiniz?

Üretkenliği artırın; Kullanımı kolay, kod gerektirmeyen yapay zeka tabanlı otomasyon ile ekibinizi yineleyen, vakit alan görevlerden kurtarın. Böylece ekibiniz daha önemli işlere odaklanabilir.

İş süreçlerini sadeleştirin ve birleştirin; Bulut uygulamalarınızı, verilerinizi ve hizmetlerinizi, yüzlerce bağlayıcı ve binlerce şablon ile sorunsuz bir şekilde bağlayın.

Maliyetli hataları azaltın ve güvenliği artırın; Yerleşik idare, gizlilik ve veri kaybı önleme teknolojileri ile her düzeyde daha güvenli bir şekilde otomatikleştirin.