PargeSoft

Dynamics 365 Supply Chain Management

Tedarik zincirinizi dijital hale getirerek, görünürlüğü artırarak, planlamayı iyileştirerek ve varlık üretkenliğini en üst düzeye çıkararak kesintileri tahmin edip hızla müdahale edin.

Microsoft Dynamics 365 Tedarik Zinciri Yönetimi

Pazara sunma süresini kısaltın, ürün kalitesini artırın

Ürün bilgilerini merkezi olarak yönetin
Global siteler ve bağlı kuruluşlar arasında ürün bilgilerini merkezi olarak yöneterek rekabet avantajı elde edin.

Siparişe göre yapılandırma süreçlerini basitleştirin
Müşterilerinizi siparişlerini kolayca özelleştirmeleri için destekleyin. Mühendislerin üretim sürecinde planlamacılarla etkili bir şekilde işbirliği yapabileceği bir platform sağlayın.

Sorunları hızla giderin ve ürün kalitesini yönetin
Ürün revizyonlarını etkin bir şekilde yöneterek ve mühendislik değişikliği yönetimi ile kalite sorunlarını tahmin edip çözerek verimli üretim hatları elde edin.

Esnek üretim ve dağıtım işlemlerini oluşturun

Ürünleri sürekli, zamanında teslim edin, kaynak planlamasını optimize edin, değişen iş modellerine uyum sağlamaya yardımcı olun ve kârlılığı koruyarak iş sürekliliğini güvence altına alın.

Müşteri talebini karşılamak için planlama çevikliği kazanın

Talep planlamasını iyileştirin
Müşterilere doğru ürünün zamanında teslim edilebilmesi için, yapay zeka ile zenginleştirilmiş talep tahmininden ve kolaylaştırılmış satış ve operasyon planlamasından yararlanın.

Üretim ve dağıtım planlamasını optimize edin
Gerçek zamanlıya yakın bir şekilde yapılan üretim ve dağıtım planlamasıyla stok eksiklerini ortadan kaldırın. Yüksek talep gören ürünlere yönelik stok yenileme işlemini sipariş öncelikleri, tahminler ve stok seviyelerine göre otomatik olarak önceliklendirin.

Kaynak planlamasını kolaylaştırın
Fazla mesaiyi en aza indirerek ve ekipman kullanımını iyileştirerek üretim planlaması ile kaynak tahsisini otomatikleştirin ve iyileştirin.

Dynamics 365 Supply Chain Management
gartner

Lider olarak kabul edildi

Microsoft, Ağustos 2021 tarihli Gartner® Magic Quadrant™ for Cloud ERP for Product-Centric Enterprises raporunda lider olarak kabul edildi.

raporu okuyun ->

Microsoft Dynamics 365 Tedarik Zinciri Yönetimi

Stok ve lojistiği iyileştirin

Stok görünürlüğünü geliştirin
Üretimi ve sipariş karşılamayı kolaylaştırarak, doğruluğu artırarak ve envanteri iyileştirerek aşırı ve eksik stok durumlarını azaltmak için kanallar arası stok görünürlüğünü gerçek zamanlı olarak sunun.

Maliyet yönetimini geliştirin
Maliyet yönetimi ilkelerini daha etkin hale getirmek, maliyet ve kâr analizini gerçek zamanlı olarak gerçekleştirmek için maliyet muhasebesi defteri tutun.

Tedarik işlemlerini basitleştirin
Satıcılarla işbirliği yapın, sözleşmeleri yönetin, kritik malzemeler için yedek oluşturun ve performans, harcama, sağlama süreleri ve kaliteyi temel alan doğrudan ve dolaylı tedarikler için pazarlıkla en iyi fiyatı elde edin.

Varış yeri maliyetlerini doğru şekilde tahmin edin
Kâr marjı ve satılan malların maliyeti (COGS) tahminini iyileştirmek üzere özelleştirilebilir şablonlar kullanarak son teslim alma maliyeti tahminini basitleştirin. Taşınmakta olan malların görünürlüğünü artırarak tedarik planlamasını iyileştirin.