PargeSoft

Dynamics 365 Remote Assist

İhtiyacınız olan yardımı almak ve ellerinizin serbest kalması için HoloLens veya Dynamics 365 Remote Assist Mobile ile gerçek zamanlı görünümünüzü uzak konumlardaki uzmanlarla paylaşın.

Microsoft Dynamics 365 Uzak Asistan

Sorunları gerçek zamanlı olarak çözün

Uzaktaki uzmanlarla gerçek zamanlı iş birliği yapın, Video, ekran görüntüsü ve karma ek açıklamaları kullanan teknisyenleri destekleyin.

Birden fazla cihaz arasında dağıtın,2D ek açıklamaları kullanıp canlı video özet akışları paylaşarak ve yönergeleri yakalayarak mevcut iOS ve Android cihazlarından faydalanın.

Harici bir defalık aramaları etkinleştirin, Gerçek zamanlı bir karma çağrıya katılmaya davet ederek harici müşterilere yardım sağlayın.

Dynamics 365 Remote Assist özellikleri

İlk düzey çalışanları HoloLens, Android veya iOS cihazlarda Dynamics 365 Remote Assist ile sorunları gerçek zamanlı olarak çözmeleri için destekleyin.

Kritik bilgileri görünüme ekleyin

Belgelere ihtiyacınız olduğunda erişin, Görüntülü çağrıdan bağımsız servisle ilgili belgelere göz atarak ve görüntüleyerek doğru bilgileri doğru zamanda alın.

Sanal belgeleri gerçek dünyaya taşıyın, PDF veya JPG dosyalarını mobil cihazlarda paylaşarak veya HoloLens kullanarak gerçek dünya senaryolarında kullanın.

İşlemleri geliştirmek için yerleşik analiz kullanın, Operasyonel verimliliklerde görünürlük elde edin ve Dynamics 365 Remote Assist çağrı ölçümleriyle süreç iyileştirmelerini belirleyin.

Microsoft Dynamics 365 Remote Assist
forrester

Dynamics 365 Remote Assist Total Economic ImpactTM

Dynamics 365 Remote Assist’i kurarak kuruluşların nasıl önemli ROI sağladığını öğrenmek için Microsoft adına Forrester Consulting tarafından gerçekleştirilen bu çalışmayı okuyun.

çalışmayı okuyun ->

Microsoft Dynamics 365 Remote Assist

Tesiste, oraya gitmek zorunda kalmadan dolaşın

Seyahatleri önleyin ve gecikmeleri azaltın, Seyahatleri önlemek ve gecikmeleri azaltmak için HoloLens, Android veya iOS cihazlarında her yerden ortamınızın gerçek zamanlı görünümünü uzaktaki iş birlikçilerle paylaşın.

Aramaları kaydedin ve kritik bilgileri yakalayın, İleride referans almak ve daha hızlı çözüm sağlamak için çağrıları ve önemli ayrıntıları belgeleyin ve Dynamics 365 Field Service’ı entegre ederek bilgileri bir rezervasyona veya iş emrine bağlayın.

Varlıkların durumunu izleyin, Durumlarını zaman içinde izlemek için varlıkların fotoğraf ve videolarını yakalayın ve varlık verilerini Dynamics 365 Remote Assist’ten doğrulama için görüntüleyin.