Pargesoft, Microsoft‘un yetkilendirdiği Microsoft Dynamics Lokalizasyon çözüm ortağı olarak, Dynamics ERP (Dynamics AX Lokalizasyonu, Dynamics NAV Lokalizasyonu ve Dynamics 365 BC Lokalizasyonu) çözüm ailesindeki ürünleri Türkiye pazarının ihtiyaçlarına uygun biçimde yerelleştiriyor. Kurumsal yazılımların tabi olduğu yasal mevzuatlar her geçen gün yenilenirken, Türkiye pazarındaki dinamikler de sıklıkla değişiyor. Bu nedenle yasal mevzuata uyumluluk, statik bir fonksiyon olmanın çok ötesinde, yeni talep ve regülasyonlar devreye alındıkça güncellenmesi gereken bir nitelik olarak önem kazanıyor.

Pargesoft’un geliştirdiği Dynamics AX & NAV ve Dynamics 365 BC lokalizasyon paketleri; kurumsal iş uygulamalarının olmazsa olmazı. Türkiye’de karşılaması gereken yasal yükümlülük, vergi mevzuatları ve pazar ihtiyaçları gibi ülkemize özgü ihtiyaçları karşılayacak işlevleri içeriyor. Sabit kıymetlerden üretim muhasebesine, servis yönetimi uygulamalarından proje muhasebesine kadar Türkiye’ye özgü pek çok ihtiyaca yanıt veren farklı işlevler, lokalizasyon desteği çerçevesinde sağlanıyor.

Microsoft Dynamics ürünlerinin Türkiye lokalizasyon işlemleri

Dynamics 365 Business Central

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış kapsamlı bir işletme yönetimi çözümü olan Microsoft Dynamics 365 Business Central ile iş süreçlerinizi düzenleyin, daha akıllı kararlar verin ve büyümeyi hızlandırın. Ürün hakkında detaylı bilgi için ->

Microsoft Dynamics Lokalizasyon

Türkiye pazarında iş yapan şirketlerin sıklıkla başvurduğu Ba/Bs gibi beyannameler bu süreçte hazırlanıyor. Çek & senet gibi ödeme araçları, kur farkı, kur faturalama, kur değerleme gibi işlevler Pargesoft uzmanlığıyla Microsoft Dynamics ERP çözümlerine dahil ediliyor. Mizan, kebir, muavin ve diğer yerel rapor ve beyanname ihtiyaçları böylelikle uluslararası bir ERP çözümü üzerinden karşılanabiliyor.

Pargesoft hem büyük denetim firmalarıyla yaptığı işbirlikleriyle hem de uzman mali müşavir desteğiyle çalışmalarını yürütüyor. Böylelikle tüm yasal gereklilikleri, yerli bir yazılımdan çok daha hızlı bir şekilde Dynamics NAV,  Dynamics AX ve Dynamics 365 Business Central çözümlerine Microsoft Dynamics Lokalizasyon paketi olarak ekliyor.

Microsoft Dynamics ürün ailesi hakkında;

  • Dynamics 365, kurumunuzun tamamını işletmenize ve tahmine dayalı, yapay zeka odaklı görüşler aracılığıyla daha iyi sonuçlar sunmanıza yardımcı olan bir akıllı kurumsal uygulamalar kümesidir.
  • Microsoft Dynamics 365 ve Power Platform’un kurumlara, değişen pazar koşullarına uyum sağlama ve çeviklik ve esneklik için konum alma konusunda yardımcı olur.
  • Dynamics 365 uygulamaları, satış, pazarlama, servis, operasyon ve ticaret gibi kurumunuzun tamamını işleten kapsamlı bir çözüm için sorunsuzca birlikte çalışır. Daha iyi sonuçlar sağlayan gerçek zamanlı bilgileri ortaya çıkarmak için kurumunuzun 360 derecelik bir görünümünü elde etmenizi sağlar.

 

Pargesoft Türkçe lokalizasyon hizmetleri hakkında

  • Microsoft Dynamics NAV Türkiye Lokalizasyonu
  • Microsoft Dynamics Navision Türkiye Lokalizasyonu
  • Microsoft Dynamics AX Türkiye Lokalizasyonu
  • Microsoft Dynamics Axapta Türkiye Lokalizasyonu
  • Microsoft Dynamics 365 Business Central Türkiye Lokalizasyonu

ürünlerinin, Türkiye lokalizasyonları Pargesoft tarafından gerçekleştirilmiştir.

Microsoft Dynamics Türkçe Lokalizasyon