Yeni Power BI (Business Intelligence) ile tanışın

Bugün ön izlemeye sunulan Power BI’nın yeni iş çözümleme deneyiminin müşterilerimiz için kolaylaştırdıkları şunlardır:

Kaydolmak – Kaydolmak için tüm ihtiyacınız olan kurumsal bir e-posta adresidir.

Bağlanmak– Yerleşik bağlayıcılarla ve GitHub, Marketo, Microsoft Dynamics CRM, Salesforce, SendGrid ve Zendesk dahil çeşitli kaynaklardan alınan önceden oluşturulmuş panolar ve raporlarla verilerinize birkaç dakika içinde bağlanabilirsiniz. Önümüzdeki birkaç ay içinde Inkling Markets, Intuit, Microsoft Dynamics Marketing, Sage, Sumo Logic, Visual Studio Application Insights, Visual Studio Online ve daha birçoğu dahil olmak üzere daha fazlası geliyor. Tasarımdan “hibrit” olan Power BI sayesinde müşteriler, bulut tabanlı çözümleme hizmetimizin tüm faydalarına sahip olurken kendi kurum içi veri yatırımlarından da yararlanabilirler.

Kullanmak – Power BI Designer adlı yeni araç, iş analistlerinin verilere bağlanmalarını, modellemelerini ve verileri görsel olarak analiz etmelerini sağlar. Daha sonra sonuçları herhangi bir Power BI müşterisi için zahmetsizce yayımlayabilirler. Aynı zamanda şimdi Apple App Store’da indirilmek üzere mevcut olan Power BI for iPad için de bir ön izleme yayınladık. Bu yılın ilerleyen zamanlarında iPhone, Android ve Windows evrensel uygulamalarını da tanıtacağız.

Veri kazancınızı artırın

Power BI ile müşteriler, verilerinin her baytından en verimli şekilde kazanç sağlayabilirler. Bir veri merkezinde, özel bulutta veya bizim genel bulutumuzda ya da üçünün bir kombinasyonu içinde olsun fark etmez, verilerini Microsoft platformunda depolayan müşteriler, diğer tüm satıcıların platformlarına göre daha büyük bir veri kazancı sağlıyor.

Power BI hakkında detaylı bilgi almak için info@pargesoft.com ya da 0216 575 6070 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.