Power BI
(Business Intelligence)

Kurumsal ölçekte karar mekanizmalarını destekleyici analizler ve tavsiyeler sunan Microsoft’un gelişmiş iş zekası çözümü Power BI, yüzlerce veri kaynağından temin ettiği veriyi yüksek bir performansla işleyerek anlamlı bilgiye dönüştürüyor. Bu bilgiler, kullanıcı dostu arayüzlerle hazırlanan, kolay anlaşılır birer rapor olarak hem web üzerinden hem de mobil cihaz ekranlarından tüm ilgililerle kolayca paylaşılıyor.

Microsoft Business Intelligence Partner Program ortağı olarak sektörlere özgü iş zekası ihtiyacına yanıt veren Pargesoft, dijital dönüşümün vazgeçilmez bir parçası olan raporlama ve analiz süreçlerinde Power BI çözümünün gücünden faydalanıyor. Hibrit bir tasarıma sahip olan Power BI; Pargesoft danışmanlığında hem bulut tabanlı çözümler hem de kurum içi donanımlar üzerinde çalıştırılabiliyor.

  • Platform bağımsız olarak, farklı kaynaklardan gelen veriyi anlamlı bilgiye dönüştürme
  • Hazır şablonlarla oluşturulabilen anlık raporlar
  • 360 derece kurumsal görünüm
  • Web ve mobil arayüzden erişim
  • Bulut ve on-premise destekli hibrit altyapı

Hazır panolar ile rapor oluşturmak çok kolay! 

Power BI kullanan şirketlerde yeni kullanıcıların sisteme kayıt için ihtiyaç duyacağı tek unsur bir kurumsal e-posta adresi oluyor. Dynamics 365 Finance & Operations (AX), Dynamics NAV, Dynamics Sales (CRM), GitHub, Marketo, Salesforce, SAP ya da bilgisayarınızdaki Excel ya da SQL veri tabanı gibi herhangi bir kaynaktan temin edilen verileri panolar ve raporlarla kolay anlaşılır ekranlara yerleştirmek mümkün oluyor. Mobil olarak iOS, Android ve Windows uygulamalarıyla da her an, her yerden ulaşılabilir.

Power BI Designer adlı yeni araç, iş analistlerinin verilere bağlanmalarını, modellemelerini ve verileri görsel olarak analiz etmelerini sağlıyor. Daha sonra sonuçları herhangi bir Power BI kullanıcısına zahmetsizce ulaştırmak mümkün oluyor. Mobil platformlar için tasarlanan özel uygulamalar sayesinde yetkilendirilmiş kişiler, anlık raporlara istedikleri cihazdan ulaşabiliyor.

Veri kazancınızı artırın

Power BI ile müşteriler, verilerinin her baytından en verimli şekilde kazanç sağlayabiliyor. İster veri merkezinde isterse Azure’da olsun; verilerini Microsoft platformunda depolayan müşteriler, diğer tüm satıcıların platformlarına göre daha büyük bir veri kazancı sağlıyor.

Power BI hakkında detaylı bilgi almak için info@pargesoft.com ya da 0216 575 6070 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Microsoft Power BI
Microsoft Power BI
Microsoft PowerBI