İş süreçlerinize özel uygulamalar geliştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! PowerApps

Microsoft’un şirketlerin dijital dönüşüm yolculuğunda vites yükseltmeleri için bir araya getirdiği yazılım servisleri ve uygulamalardan oluşan PowerApps, son derece hızlı bir şekilde sektörünüze özel (line of business) uygulamaları oluşturup paylaşma olanağı sunuyor.

Şirketlerin mevcut altyapılarında kullandığı bulut servislerine ve veri kaynaklarına kolaylıkla bağlanabilen PowerApps, ek bir yazılım becerisine gerek kalmaksızın, tamı tamına ihtiyacı karşılayan benzersiz uygulamaları hızlıca oluşturma avantajı sağlıyor. Tasarlanan uygulamalar web, tablet ve akıllı telefonlar üzerinden çalışanlarla anında paylaşılabiliyor.

Microsoft PowerApps
Microsoft PowerApps

Bulut ve Excel’deki veriyi kullanın

Microsoft Flow ile uyum içinde çalışan PowerApps, uygulamalardan ayrılmaksızın iş akışlarını harekete geçirmeyi kolaylaştırıyor. Excel veya bulut servislerinden veri çekerek iş süreçlerini hızlandıran bir uygulamayı kullanıma hazır hale getirmek, PowerApps ile dakikalar mertebesinde gerçekleşiyor. Aynı araç setini kullanarak çok daha kompleks, kurumsal düzeyde ihtiyaçlara yönelik uygulamalar geliştirmek de mümkün.

Daha hızlı inovasyon

PowerApps ile birlikte gelen geniş şablon yelpazesi, ek bir kodlama bilgisine gerek kalmaksızın hızla uygulama oluşturmayı sağlıyor. Veri kaynaklarına zahmetsizce bağlanan uygulamalara tıpkı bir Excel dokümanındakine benzer şekilde mantık eklemek mümkün oluyor. Kullanıma hazır hale gelen uygulama web, iOS, Android ve Windows 10 üzerinden yayımlanabiliyor.