Sızdırmazlık teknolojilerinde dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Kastaş, Pargesoft danışmanlığında Dynamics 365 for Sales kullanımına geçecek.

Dünyanın önde gelen hidrolik ve pnömatik sızdırmazlık elemanları üreticilerinden biri olan Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri’nin üretim ve yönetim merkezi İzmir’de bulunuyor. Tarım ve iş makinaları, hidrolik presler, maden ekipmanları, demir-celik ve araçüstü ekipman sektörleri başta olmak üzere sayısız uygulamaya özel çözümler üreten Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri müşterilerine güvenilir, kaliteli ve yenilikçi sızdırmazlık elemanları sunuyor. Yurt içinde 5 farklı şehirdeki şubesi ve 60’dan fazla bayisi ile hizmet sunan Kastaş, 80 ülkede satış ve servis ağına sahip bulunuyor. Hamburg’da kurduğu Avrupa Lojistik Merkezi ile tüm dünyaya ürünlerini daha hızlı ve güvenle dağıtıyor.

Global bir satış ağına sahip olan Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri satış ekiplerini güçlendirmeyi ve müşterilere ait tüm bilgileri tek bir sistem üzerinde toplamayı hedefledi. Bu amaçla başladığı projesinde Microsoft Dynamics 365 for Sales ürününü tercih etti. Projeyi gerçekleştirmek için CRM alanındaki deneyimi ve uzman danışman kadrosu nedeniyle Pargesoft ile çalışma kararı aldı.
Pargesoft danışmanlığında gerçekleştirilecek projede Kastaş’ın satış süreçleri düzenlenecek ve Dynamics 365 for Sales üzerinde süreçlere uygun değişiklikler gerçekleştirilecek. Proje kapsamında tüm sistemlerin aynı ana veriyi kullanması için SAP entegrasyonu da sağlanacak. Satış ekipleri Dynamics 365 for Sales’i kullanarak tümleşik veriye her yerden ulaşabilecek.

1 Nisan 2019 tarihinde başlanan projenin Temmuz ayında tamamlanması hedefleniyor.