Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations

Finans yönetimi ve operasyonları birleştirerek çalışanlara hızlı ve bilgiye dayalı karar alma imkanı sunan Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, başarısı kanıtlanmış Microsoft Dynamics AX ve AXAPTA’yı her açıdan bir adım öteye taşıyor. Dynamics 365 for Finance and Operations, kurumların değişen pazar taleplerine hızla uyum sağlamasına ve kurumsal büyüme elde etmesine yardımcı oluyor.

Dönem kapatma süreçlerinin hızlanması, güçlü rapor özellikleri, kârlılığı artıran iş zekası ve küresel uyumluluk sayesinde Dynamics 365 for Finance and Operations, şirketlerin finansal performansını zirveye çıkarıyor. Varlıkların alımdan elden çıkarmaya kadar uzanan süreçte tek merkezden ve otomatik süreçlerle yönetilmesi, raporlamalardaki hataları en aza indiriyor.

Operasyonlarını daha akıllıca yürütmek isteyen kurumlar, imalat faaliyetlerini daha çevik ve verimli bir hale getiriyor. Üretim planlaması, operasyonlar ve maliyet yönetiminin imalata bağlanmasıyla birlikte süreçler arasında eşsiz bir koordinasyon elde ediliyor. İleri düzey depo ve lojistik yönetimi, üretim malzemesi ve ürün akışını iyileştiriyor.

Tümleşik, ileri seviye depo ve envanter yönetimi, Dynamics 365 for Finance and Operations araç setinin tedarik zincirini daha modern hale getirmesine olanak tanıyor. Böylelikle sipariş karşılama, malzeme kaynağı bulma ve lojistik süreçleri önemli ölçüde iyileştiriliyor. Platformun modern ve kolayca uyarlanabilir yapısı, şirketlerin sıkça kullandığı pek çok uygulama ve hizmete bağlanarak bütünsel bir verimlilik sunuyor.

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations kullanıcıları, kod bilgisine ihtiyaç duymaksızın mevzuat raporlarını, e-faturaları, ödeme biçimlerini ve vergi kurallarına yönelik yasal yükümlülükleri kolayca yapılandırabiliyor.